دوشنبه ۵ آبان ۱۳۹۹ - ۲۱:۲۹

اطلاعیه صندوق رفاه

ثبت نام وام دانشجویی

وام دانشجوئی

صندوق رفاه دانشکده علوم پزشکی شوشتر از اعلام زمان ثبت نام وام دانشجویی خبر داد.

به گزارش مفدا شوشتر، دانشجویان می توانند از روز دوشنبه 5 آبان لغایت پنجشنبه 8 آبان، با مراجعه به سایت http://portal.srd.ir درخواست خود را ثبت نموده و فرم درخواست خود را حداکثر تا روز شنبه 10 آبان به واحد امور دانشجویی تحویل دهند.

در خصوص ثبت نام وام دانشجویی ذکر چند نکته الزامیست:

1. پرداخت وام با توجه به بودجه اختصاص یافته از طرف صندوق رفاه دانشجویان وزارت بهداشت صورت میگیرد. لذا با توجه به محدودیت بودجه ممکن است وام به همه دانشجویانی که نام‌نویسی می‌کنند پرداخت نگردد.

2. کلیه متقاضیان موظف به معرفی یک ضامن کارمند رسمی دارای حکم کارگزینی یا بازنشستگی می‌باشند. همچنین ثبت‌نام‌کنندگان می‌بایست یک شماره حساب نزد بانک تجارت شعبه علامه شیخ شوشتری در شهرستان شوشتر به صندوق رفاه اعلام نمایند. بدلیل همکاری این شعبه و دانشکده، امکان ارائه شماره حساب سایر شعب میسر نمی‌باشد.

مراحل فرایند ثبت نام به شرح زیر می باشد:

1. فرم خام تعهد محضری را از سایت و یا کانال تلگرام مفدا دریافت نموده و پر کنید.

لینک دریافت فرم خام تعهد محضری

http://www.mefda.ir/d/2020/10/26/3/551395.jpg

2. وارد سایت http://portal.srd.ir شده مشخصات سند تعهد محضری و مشخصات فردی خود را ثبت نموده و جهت دریافت وام تحصیلی ثبت‌نام کنید. در پایان این مرحله فایل PDF مربوطه را دانلود نمایید.

3. فرم سند تعهد محضری خود را به همراه فتوکپی از مدرک ضامن(حکم کارگزینی و ...) حداکثر تا روز شنبه ۱۰ آبان به دانشکده علوم پزشکی شوشتر واحد امور دانشجویی تحویل دهید(چنانچه در شوشتر حضور ندارید به جهت تسریع فرایند توصیه میشود از پست پیشتاز استفاده کنید).

ارسال نظر

    • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
    • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.