دوشنبه ۵ آبان ۱۳۹۹ - ۱۲:۰۷

دبیر جشنواره ملی طنز اخلاقی قند پهلو:

آثار دانشجویان هجده دانشگاه علوم پزشکی، به دبیرخانه جشنواره ارسال شده است

جشنواره ملی طنز اخلاقی قند پهلو

متین نصیری در خصوص آمار شرکت کنندگان در این جشنواره گفت: در بین دانشگاه‌های علوم پزشکی شرکت کننده در جشنواره تا این لحظه، دانشگاه‌های علوم پزشکی همدان، ایلام و کردستان به ترتیب با ارسال ۳۵، ۲۴ و ۱۵ اثر بیشترین آثار را به دبیرخانه جشنواره ارسال کرده‌اند بنابراین بیش از ۷۱ درصد آثار از قطب سه هستند.

به گزارش مفدا ایلام، دبیر جشنواره ملی طنز اخلاقی قند پهلو از استقبال خوب دانشجویان دانشگاه‌های علوم پزشکی کشور در این جشنواره خبر داد و گفت: خوشبختانه تاکنون آثار دانشجویان هجده دانشگاه علوم پزشکی سراسر کشور به دبیرخانه جشنواره ارسال شده است که آمار فوق‌العاده‌ای محسوب می‌شود.

متین نصیری افزود: در بین دانشگاه‌های علوم پزشکی شرکت کننده در جشنواره تا این لحظه، دانشگاه‌های علوم پزشکی همدان، ایلام و کردستان به ترتیب با ارسال ۳۵، ۲۴ و ۱۵ اثر بیشترین آثار را به دبیرخانه جشنواره ارسال کرده‌اند بنابراین بیش از ۷۱ درصد آثار از قطب سه هستند.

وی در خصوص بخش‌های این جشنواره تصریح کرد: این جشنواره در شش بخش عکس، کاریکاتور، فیلم‌نامه، داستان کوتاه، شعر و خاطره کرونایی است که تا این لحظه بیشترین آثار ارسالی به ترتیب در بخش عکس، شعر و کاریکاتور بوده است.

نصیری ادامه داد: موضوعات جشنواره در خصوص کرونا، قرنطینه، ضدعفونی، ماسک، دستکش و مسافرت، کادر درمانی و خستگی، تملق و چاپلوسی، تهمت و افترا، عیب­جویی و عیب تراشی، شایعه پردازی، اخلاق فردی و جمعی، پوشش در بیمارستان است که تا این لحظه بیش از ۸۳ درصد آثار در خصوص کرونا به دبیرخانه جشنواره ارسال شده است.

دبیر جشنواره ملی طنز اخلاقی قندپهلو خاطرنشان کرد: با توجه به درخواست شرکت کنندگان و موافقت دبیرخانه، نخستین دوره این جشنواره تا پانزدهم آبان ماه تمدید شده است و علاقه‌مندان می‌توانند آثار خود را به آیدی تلگرامی akhlaqmed@ ارسال نمایند.

وی افزود: پس از پایان مراحل دریافت و ثبت اثر، داوری آثار از روز شانزدهم آبان آغاز می‌گردد و تلاش می‌کنیم در هفته سوم آذرماه نتایج را اعلام و اختتامیه مجازی جشنواره را برگزار کنیم.

ارسال نظر

    • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
    • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.