سه‌شنبه ۲۹ مهر ۱۳۹۹ - ۱۹:۴۱

کارگاه‌ مجازی «وظایف تیم سلامت داوطلب در مناطق حادثه دیده» برگزار می‌شود

کارگاه‌ مجازی «وظایف تیم سلامت داوطلب در مناطق حادثه دیده» برگزار می‌شود

در راستای مقابله با بحران و "پویش دانشجویی زندگی دست یاریگر توست" کارگاه‌ مجازی «وظایف تیم سلامت داوطلب در مناطق حادثه دیده» برگزار می‌شود.

به گزارش پایگاه خبری و اطلاع رسانی مفدا البرز،روز چهارشنبه هفتم آبان‌ماه ساعت ۱۶ کارگاه‌ مجازی «وظایف تیم سلامت داوطلب در مناطق حادثه دیده» با حضور دکتر داوود پیرانی، دکتر مسلم سارانی و دکتر علی صاحبی برگزار می‌شود و گواهی حضور معتبر از وزارت بهداشت  درمان و آموزش پزشکی به شرکت‌کنندگان اعطا می‌شود.

کارگاه‌ مجازی «وظایف تیم سلامت داوطلب در مناطق حادثه دیده » روز چهارشنبه هفتم آبان‌ماه و در ساعت ۱۶ برگزار می‌شود. علاقمندان برای اطلاعات بیشتر می‌توانند به نشانی‌های @handbook۱۳۹۹  یا  handbook۱۳۹۹.gmail.com@ مراجعه کنند.

سلسله وبینارهای تخصصی با محوریت بحران‌ها و مداخلات دانشجویی  در چهار جلسه برگزار می‌شود. "ارزیابی نیازهای اساسی سلامت در بحران"، "مبانی مدیریت بحران"، "هماهنگی در خدمات بشر دوستانه در بحران‌ها" و  "وظایف تیم سلامت در منطقه حادثه دیده" موضوعاتی هستند که در این جلسات به آن‌ها پرداخته می‌شود.

مهمترین عامل در هنگام وقوع یک فاجعه مدیریت بحران به معنای سوق دادن هدفمند جریان پیشرفت امور به روالی قابل کنترل و انتظار بازگشت امور در اَسرع وقت به شرایط قبل از بحران است. به همین دلیل آموزش مدیریت بحران به دانشجویان خیر و جهادگر می‌تواند قبل از وقوع فاجعه برای کنترل بهتر شرایط بالاخص در استفاده از نیروی متخصص کارآمد باشد./ انتهای پیام

ارسال نظر

    • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
    • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.