پنجشنبه ۲۴ مهر ۱۳۹۹ - ۱۷:۱۴

تفاهمنامه وزارت فرهنگ و شرکت پست برای نمایشگاه مجازی کتاب

تفاهمنامه وزارت فرهنگ و شرکت پست برای نمایشگاه مجازی کتاب

معاونت امور فرهنگی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی و شرکت ملی پست جمهوری اسلامی ایران تفاهم‌نامه همکاری ویژه نمایشگاه مجازی کتاب امضا می‌کنند.

به گزارش پایگاه خبری و اطلاع رسانی مفدا البرز،جلسه هماهنگی با سازمان‌ها و نهادهای مختلف برای برگزاری نمایشگاه مجازی کتاب با شرکت ملی پست ایران با حضور محسن جوادی معاون امور فرهنگی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی، رمضان‌علی سبحانی‌فر، مدیرعامل شرکت ملی پست ایران،  ایوب دهقانکار، مدیرعامل موسسه خانه کتاب و ادبیات ایران، حسین صفری، معاون اقتصاد و فرهنگ موسسه خانه کتاب و ادبیات ایران، حسن عمیدی مدیرکل دفتر مدیرعامل، امور استان‌ها و ارتباطات و بابک افروز، مدیر کل بازاریابی و توسعه کسب‌وکار شرکت ملی پست برگزار شد.  

در پی این جلسه اعلام شده است، با توجه به اهمیت برگزاری باکیفیت نمایشگاه مجازی کتاب و ضرورت دقت، حفاظت از منافع مخاطبان، ناشران و سایر اجزای حاضر در نمایشگاه، تفاهم‌نامه‌ای مابین معاونت امور فرهنگی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی و شرکت ملی پست ایران به عنوان یکی از نهادهای تاثیرگذار در نمایشگاه بین‌المللی کتاب تهران ظرف دو هفته آینده به امضای طرفین خواهد رسید.

در این جلسه، همچنین درباره تسریع در پست کتاب با توجه به سامانه پست کتاب بحث و تبادل نظر شد تا اولین نمایشگاه مجازی کتاب در زمان برگزاری به صورت ویژه از طرف شرکت  ملی پست حمایت شود.

به گزارش ایسنا، علاوه ‌بر این، محسن جوادی با یادآوری نقش مهم پست در نمایشگاه‌های کتاب سال‌های گذشته، خواستار مشارکت بیشتر شرکت ملی پست در نمایشگاه مجازی کتاب در سال جاری شد.

معاون امور فرهنگی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی تنظیم تفاهم‌نامه در این زمینه را ضروری دانست و اضافه کرد: همکاری و هماهنگی مستمر وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی با شرکت ملی پست، اقدامی مهم در راستای رشد فرهنگ کتابخوانی به شمار می‌آید و بر توسعه فرهنگی کشور تأثیر بسزایی خواهد داشت.

ارسال نظر

    • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
    • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.