پنجشنبه ۲۴ مهر ۱۳۹۹ - ۱۰:۲۹

برگزاری آزمون بخش معارف بیست و پنجمین جشنواره قرآن و عترت(ع)

مفدا تبریز

این آزمون در سه مقطع دانشجویان، اساتید و کارکنان دانشگاه علوم پزشکی تبریز به صورت مجازی و با حضور شرکت کنندگان در سایت حنیفا و در ۱۰ رشته برگزار شد و نفرات اول هر رشته در سه مقطع دانشجویان، اساتید، کارکنان به مرحله کشوری راه می یابند. 

به گزارش مفدا تبریز،  آزمون بخش معارف بیست و پنجمین جشنواره قرآن و عترت(ع) در دانشگاه علوم پزشکی تبریز همزمان با دیگر دانشگاه های علوم پزشکی کشور در روز سه شنبه، ۲۲ مهر ماه سال جاری، به صورت مجازی به همت اداره قرآن و عترت(ع) دانشگاه برگزار شد. 

سرپرست اداره قرآن و عترت(ع) دانشگاه علوم پزشکی تبریز با اعلام این خبر، ادامه داد: این آزمون در سه مقطع دانشجویان، اساتید و کارکنان دانشگاه بر اساس اعلام قبلی و با حضور ثبت نام کنندگان در سایت حنیفا به نشانی https://hanifatbzmed.ir برگزار گردید. 

زهرا سعدی با اشاره به اینکه تعداد ۴۲۸ نفر از کارکنان، اساتید و دانشجویان در آزمون بخش معارف ثبت نام کرده بودند، افزود: از این میزان ثبت نام کننده، در روز آزمون، تعداد ۲۲۰ نفر در روز آزمون با مراجعه به سایت حنیفا در آزمون شرکت کردند. 

وی با اشاره به اینکه آزمون بخش معارف در ۱۰ رشته برگزار شد، گفت: احکام، نماز، سبک زندگی قرآنی، آشنایی با مفاهیم نهج البلاغه، آشنایی با سیره معصومین، آشنایی با ترجمه و تفسیر قرآن کریم، آشنایی با مفاهیم صحیفه سجادیه، آشنایی با احادیث اهل بیت، پرسمان معارفی و حفظ موضوعی قرآن کریم از رشته های آزمون بخش معارف بیست و پنجمین جشنواره قرآن و عترت(ع) بود. 

سرپرست اداره قرآن و عترت(ع) دانشگاه، با اشاره به اینکه شرکت کنندگان در هر رشته بخش معارفی به ۶۰ سوال پاسخ دادند، افزود: شرکت کنندگان چنانچه بتوانند ۸۰درصد امتیاز را کسب کنند، حائز رتبه می گردند و از آنها تقدیر می گردد و نفرات اول هر رشته در سه مقطع دانشجویان، اساتید، کارکنان به مرحله کشوری راه می یابند. 

ارسال نظر

    • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
    • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.