سه‌شنبه ۲۲ مهر ۱۳۹۹ - ۱۵:۲۸

بازدید معاون دانشجویی و فرهنگی دانشگاه علوم پزشکی البرز از مرکز آموزشی،درمانی کمالی

بازدید معاون دانشجویی و فرهنگی دانشگاه علوم پزشکی البرز از مرکز آموزشی،درمانی کمالی

با توجه به برنامه ریزی انجام شده توسط هیات رئیسه دانشگاه مبنی بر بازدید معاونین دانشگاه از بیمارستانهای استان،روز دوشنبه ۲۱ مهرماه ۹۹بازدیدی از مرکز آموزشی،درمانی کمالی توسط معاون دانشجویی و فرهنگی دانشگاه به همراهی مدیر فرهنگی صورت پذیرفت.

به گزارش پایگاه خبری و اطلاع رسانی مفدا البرز،با توجه به برنامه ریزی انجام شده توسط هیات رئیسه دانشگاه مبنی بر بازدید معاونین دانشگاه از بیمارستانهای استان،روز دوشنبه ۲۱ مهرماه ۹۹بازدیدی از مرکز آموزشی ،درمانی کمالی توسط معاون دانشجویی و فرهنگی دانشگاه به همراهی مدیر فرهنگی صورت پذیرفت.

دکتر دهقان معاون دانشجویی و فرهنگی دانشگاه ضمن بررسی روند پذیرش و بستری بیماران مشکوک و مبتلا به کرونا در بخش اورژانس، در جریان آخرین اقدامات انجام شده در راستای ارائه خدمات به بیماران کرونا قرار گرفت.

در این بازدید، وضعیت نیروی انسانی و حضور متخصصان در بیمارستان ، وضعیت تریاژ بیماران مشکوک به بیماری کرونا ، ارزیابی رضایتمندی بیماران و میزان آگاهی پرسنل از شیوه نامه مدیریت کرونا ویروس و رعایت اصول حفاظت فردی کارکنان نیز مورد پایش قرار گرفت.

دکتر دهقان درنشستی با ریاست و مدیریت بیمارستان و مدیریت پرستاری و مامائی مرکز گفت: در بحران پیش‌ آمده قبل از هر چیز مدیریت رعایت شیوه نامه های ابلاغی و حفاظت از ایمنی کادر درمان که در خط مقدم ارائه خدمات به بیماران کرونا شبانه‌ روزی تلاش می‌ کنند،برای ما مهم است و برای تامین تجهیزات موردنیاز و کمبود منابع تمام تلاش خود را می‌ کنیم.

درادامه نشست،دکترمیرخلیلی مدیر فرهنگی دانشگاه به بیان اهمیت دستیابی به اهداف و برنامه های فرهنگی دانشگاه در بیمارستان پرداخت واذعان داشت: نشست های فرهنگی با هدف توسعه و تعمیق فرهنگ و اخلاق اسلامی و برگزاری جلسات هم اندیشی با فعالان فرهنگی و شرکت پرسنل در کارگاه های دانش افزائی از اهم فعالیتهای فرهنگی می باشد.

گفتنی است برگزاری نشست با ریاست و مدیریت مرکز آموزشی ،درمانی کمالی،برای همفکری در خصوص ارتقای خدمات رسانی به بیماران مراجعه کننده ،از برنامه های اعضای هیات رئیسه دانشگاه بود.

ارسال نظر

    • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
    • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.