چهارشنبه ۱۶ مهر ۱۳۹۹ - ۰۴:۴۵

معاون فرهنگی و دانشجویی دانشگاه علوم پزشکی بیرجند در حاشیه سفر به فردوس و سرایان:

دانشکده های اقماری پتانسیلی خوب برای شهرستانهاست که باید توسعه یابند

بیرجند/بازدید معاون

معاون فرهنگی دانشجویی دانشگاه در جریان سفر هیئت رئیسه دانشگاه به شهرستان های فردوس و سرایان از دانشکده پیراپزشکی و بهداشت فردوس و بهداشت سرایان بازدید کرد.

به گزارش مفدا بیرجند؛معاون فرهنگی و دانشجویی دانشگاه علوم پزشکی بیرجند در سفر به شهرستانهای فردوس وسرایان  که با هدف بررسی مشکلات وچالشهای دانشکده های اقماری انجام شده بود با اشاره به  اینکه باید به دانشکده های اقماری که یک  ظرفیت وپتانسیل خوبی برای  شهرستانها هستند توجه ویژه ای شود افزود: دانشکده فردوس با داشتن قریب به ۵۰۰دانشجو و چندین رشته تحصیلی پتانسیل خوبی دارند که باید تقویت شود.
دکتر عباس جوادی همچنین با بیان اینکه کمبود امکانات رفاهی وخوابگاهی مستقل مهم ترین دغدغه این دانشکده می باشد بر رشد وتوسعه متوازن دانشکده ها تاکید کرد.
وی همچنین ادامه داد: پیگیری ساخت خوابگاه فردوس با استفاده از ظرفیت خیرین ومنابع تسهیلات بانکی و همچنین تامین نیروی پرسنل خوابگاهی برای دانشجویان دانشکده سرایان را از اولویتهای مهم دانست .
معاون فرهنگی ودانشجویی دانشگاه همچنین در پایان با اشاره به شیوع موج سوم بیماری کرونا و تلاش های ارزنده کادر درمان در این مدت ۸ ماهه برای واگذاری مسئولیت تهیه  چند مستند با عنوان فداکاری کادر بهداشت ودرمان در مقابله با بیماری کرونا وهمچنین تهیه فیلم کوتاه با موضوع دانشگاه پاسخگو ودانشگاه اجتماع مدار قول مساعد داد.

ارسال نظر

    • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
    • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.