جمعه ۱۱ مهر ۱۳۹۹ - ۱۸:۵۵

ویژه دانشجویان دانشگاه های علوم پزشکی؛

دوره های آموزشی مدیریت بحران برگزار می گردد

مدیریت بحران

دوره های آموزش مدیریت بحران شامل کارگاه های «ارزیابی نیازهای اساسی سلامت در بحران»، «هماهنگی در خدمات بشردوستانه»، «وظایف تیم داوطلب سلامت در مناطق حادثه دیده است» و «مبانی مدیریت بحران» است و با تدریس «مسلم سارانی» برگزار خواهد شد.

به گزارش مفدا کرمان، دوره های آموزشی داوطلبان و جهادگران دانشگاه با هدف ارتقای سطح علمی دانشجویان و عملی نمودن دوره های آموزشی در حوزه مدیریت بحران ویژه دانشجویان دانشگاه های علوم پزشکی برگزار می گردد. 

بر اساس این گزارش، این دوره ها شامل کارگاه های «ارزیابی نیازهای اساسی سلامت در بحران»، «هماهنگی در خدمات بشردوستانه»، «وظایف تیم داوطلب سلامت در مناطق حادثه دیده است» و «مبانی مدیریت بحران» است.

مدرسی این دوره ها را «مسلم سارانی»، دانشجوی دکتری تخصصی سلامت در بلایا و فوریت ها، برعهده دارد و همراه با اعطای گواهی حضور معتبر از وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی خواهد بود. 

گفتنی است کارگاه «مبانی مدیریت بحران» در ۵ مهر ماه سال جاری و کارگاه «ارزیابی نیازهای اساسی سلامت در بحران» در ۹ مهر ماه سال جاری برگزار شدند و کارگاه «هماهنگی در خدمات بشردوستانه» در ۲۳ مهر ماه سال جاری و کارگاه  «وظایف تیم داوطلب سلامت در مناطق حادثه دیده است» در ۷ آبان ماه سال جاری برگزار خواهند شد. 

خبرنگار: نجمه حسن پور

ارسال نظر

    • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
    • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.