سه‌شنبه ۸ مهر ۱۳۹۹ - ۱۴:۱۶

قدم‌های آخر در تکمیل خوابگاه دخترانه پردیس بندرعباس؛

پیشرفت ۸۵ درصدی خوابگاه دخترانه استاندارد دانشگاه علوم پزشکی هرمزگان

خوابگاه

خوابگاه پردیس دخترانه دانشگاه علوم پزشکی هرمزگان در سه طبقه با فضایی بالغ بر ۸ هزار و ۵۱۵ متر مربع در حال احداث است و جزو خوابگاه‌های استانداردی است که فقط با کاربری خوابگاهی ساخته می شوند.

به گزارش مفدا هرمزگان؛ مدیر دانشجویی دانشگاه علوم پزشکی هرمزگان در این باره توضیح داد: پروژه خوابگاه دخترانه با ۸۵ درصد پیشرفت فیزیکی به مراحل پایانی خود رسیده است.

رضا سهرابی با بیان اینکه این خوابگاه استاندارد دانشجویی به صورت سوئیتی در حال احداث است، گفت: به دلیل اینکه این طرح عمرانی در مجموعه پردیس دانشگاه در حال ساخت است دانشجویان می‌توانند به سهولت و با دسترسی راحت از امکانات جانبی همچون کتابخانه، مسجد، پژوهشکده و مجموعه ورزشی استفاده کنند.

سهرابی گفت: تکمیل و بهره‌ برداری از خوابگاه جدید دخترانه در پردیس دانشگاه نقش مهمی در ارایه خدمات استاندارد دانشجویی خواهد داشت.

وی اظهار کرد: با حضور مسئولان دانشگاه ساخت خوابگاه استاندارد پسرانه در پردیس درهفته دولت سالجاری آغاز شده است.

وی با اشاره به اینکه در سال های گذشته که دانشجویان در خوابگاه ها حضور داشتند، تصریح کرد: در سال گذشته صد درصد نیاز دانشجویان به خوابگاه‌های دانشجویی را پوشش داده‌ایم و توانسته‌ایم تمامی دانشجویان خوابگاهی را در خوابگاه‌های دانشجویی اسکان دهیم.

مدیر دانشجویی دانشگاه علوم پزشکی هرمزگان با اشاره به خوابگاه‌های دانشجویی این دانشگاه گفت: ۹ خوابگاه دانشجویی متشکل از سه خوابگاه ملکی و ۶ خوابگاه استیجاری، کار اسکان دانشجویان دختر و پسر را بر عهده دارند که از این تعداد هفت خوابگاه در بندرعباس و دو خوابگاه در بندرلنگه است.

وی گفت: ۱۴ خانوار نیز در خوابگاه متاهلین سکونت دارند، خوابگاه متاهلین دانشگاه اجاره به شرط تملیک است.

مدیر دانشجویی دانشگاه علوم پزشکی هرمزگان با اشاره به هزینه‌های بالای نگهداری خوابگاه‌ ها در هرمزگان گفت: با توجه به شرایط آب و هوایی و اقلیمی در استان هرمزگان، همه ساله به ویژه در فصل تابستان نسبت به بهسازی و بازسازی خوابگاه‌های دانشجویی اقدامات سازنده‌ای انجام می‌دهیم.

ارسال نظر

    • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
    • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.