سه‌شنبه ۸ مهر ۱۳۹۹ - ۱۱:۱۰

تاکید معاونت فرهنگی علوم پزشکی جیرفت بر اطلاع رسانی جشنواره بین المللی سیمرغ

کمیته جشنواره سیمرغ

معاون فرهنگی دانشجویی دانشگاه علوم پزشکی جیرفت بر اطلاع رسانی یازدهمین جشنواره بین المللی سیمرغ بین دانشجویان و کارکنان علاقمند تاکید کرد.

به گزارش مفدا جیرفت، حمید سالاری دراولین نشست کمیته اجرایی یازدهمین جشنواره بین المللی سیمرغ به تشریح آیین نامه اجرایی این جشنواره پرداخت و بر هماهنگی دبیرخانه دانشگاهی جشنواره با دبیران نهادهای فرهنگی، رابطین فرهنگی واحدها و شهرستان های تحت پوشش دانشگاه، نظارت بر روند ثبت نام، ثبت اثر و داوری دانشگاهی تأکید کرد.

وی شعار یازدهمین جشنواره بین المللی سیمرغ را "هرخانه، یک پایگاه سلامت" اعلام کرد و هدف از برگزاری این جشنواره را گسترش و ترویج فرهنگ اسلامی-ایرانی، ترویج فرهنگ سلامت با بهره مندی از ابزار هنر و شناسایی و رشد استعدادهای فرهنگی و هنری دانشجویان و نخبگان جامعه برشمرد.

معاون فرهنگی دانشجویی دانشگاه علوم پزشکی جیرفت با بیان اینکه علاقه‌مندان می‌توانند در بخش های تئاتر، فیلم، موسیقی، ادبی و هنرهای تجسمی جشنواره «سیمرغ» شرکت کنند، از نبود محدودیت برای شرکت متقاضیان در رشته‌های مختلف خبر داد.

وی مهلت ثبت نام و ارسال آثار به یازدهمین جشنواره بین المللی سیمرغ را بر اساس اعلام دبیرخانه دائمی جشنواره، اول مهرماه تا یکم دی‌ماه سال جاری عنوان کرد.

وی ضمن دعوت از علاقمندان در مجموعه دانشگاه علوم پزشکی جیرفت برای شرکت در یازدهمین جشنواره بین المللی سیمرغ، بر تولید آثار با کیفیت توسط شرکت کنندگان تاکید کرد.

سالاری از برگزاری دومین نشست یازدهمین جشنواره بین المللی سیمرغ در تاریخ یکشنبه ۱۳ مهرماه با حضور سفیران دانشجویی، کارکنان و رابطین فرهنگی واحدهای تحت پوشش دانشگاه بصورت ویدیو کنفرانس خبر داد و هدف از برگزاری این نشست را معرفی بخش های مختلف این جشنواره عنوان کرد.

​کدخبرنگار:۳۰۰۱۰۰

برچسب‌ها

ارسال نظر

    • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
    • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.