سه‌شنبه ۸ مهر ۱۳۹۹ - ۱۰:۵۲

در ادامه سفرهای استانی معاونت فرهنگی و دانشجویی وزارت بهداشت‎‎؛

معاون فرهنگی‌ و دانشجویی وزارت بهداشت از دانشگاه علوم پزشکی مازندران بازدید می‌کند

دکتر لاری

دکتر سیما سادات لاری معاون فرهنگی‌ و دانشجویی وزارت بهداشت، به دنبال سفرهای استانی این معاونت که به منظور بررسی و رفع مشکلات حوزه معاونت فرهنگی و دانشجویی دانشگاه‌های علوم پزشکی انجام می‌شود ‏‏از دانشگاه ‏‎علوم پزشکی مازندران در سفر یک روزه بازدید می‌کند.

به گزارش مفدا، دکتر سیما سادات لاری معاون فرهنگی و دانشجویی وزارت بهداشت به دنبال سفرهای استانی این معاونت که به منظور بررسی و رفع مشکلات حوزه معاونت فرهنگی و دانشجویی دانشگاه‌های علوم پزشکی انجام می‌شود، از دانشگاه ‏‎علوم پزشکی مازندران در سفر دو روزه بازدید می‌کند و از نزدیک وضعیت دانشجویان در بخش‌های خوابگاهی، غذاخوری‌ها، اماکن ورزشی، فعالیت نهادهای دانشجویی و... این دانشگاه را مورد بررسی قرار خواهد داد.

از جمله برنامه‌های این سفر دو روزه که از فردا سه‌شنبه ۸ مهرماه۹۹ ماه آغاز و تا چهارشنبه ۹مهرماه ادامه خواهد داشت، می‌توان به حضور معاون وزیر بهداشت و هیأت همراه بر سر قبور شهدای گمنام دانشگاه علوم پزشکی مازندران، حضور در مراسم آغاز عملیات اجرایی ساخت مرکز فرهنگی هنری دانشگاه، دیدار و ارایه گزارش معاون فرهنگی و دانشجویی دانشگاه علوم پزشکی مازندران با حضور رییس و مسؤولان این دانشگاه، بازدید از خوابگاه شماره ۱ دخترانه و شماره ۸ پسرانه و مجموعه ورزشی، نشست با نمایندگان تشکل‌های دانشجویی، انجمن‌های علمی، کانون‌های فرهنگی، شوراهای صنفی، اردوهای جهادی، نشریات دانشجویی و نشست خبری سخنگوی وزارت بهداشت با خبرنگاران اشاره کرد.

در حاشیه این بازدید مهندس رحمان خدابنده‌لو مدیر کل دانشجویی وزارت بهداشت، نشستی با مدیر دانشجویی و روسای ادارات تربیت بدنی، خوابگاهی، تغذیه، رفاهی و مشاوره دانشگاه علوم پزشکی مازندران و دکتر حسن زائری لطف مدیر کل فرهنگی وزارت بهداشت نیز نشستی با مدیر فرهنگی و کارشناسان فرهنگی  این دانشگاه خواهند داشت.

گفتنی است در این سفر مهندس بهروز رحیمی رییس صندوق رفاه دانشجویان وزارت بهداشت، دکتر حسن زائری لطف مدیر کل فرهنگی وزارت بهداشت، مهندس رحمان خدابنده‌لو مدیر کل دانشجویی وزارت بهداشت، دکتر بهزاد تدین معاون صندوق رفاه دانشجویان وزارت بهداشت و سید نصرت الله موسوی دبیر ستاد مرکزی فعالیت‌های جهادی و مسؤول سفرهای استانی معاون فرهنگی و دانشجویی وزارت بهداشت، دکتر لاری معاون فرهنگی و دانشجویی وزارت بهداشت را مشایعت خواهند کرد.

معاون فرهنگی و دانشجویی وزارت بهداشت، در قالب سفرهای استانی تا کنون از دانشگاه‌های علوم پزشکی مشهد، تبریز، بابل، زنجان، البرز، قم، اراک، سمنان، ارومیه، خوی، گلستان، ایلام، گیلان، جیرفت، بم، قزوین، کاشان و... بازدید کرده است و طی دیدار با مسؤولان و نمایندگان نهادهای دانشجویی دانشگاه‌های مربوطه از نزدیک در جریان مشکلات و کمبودهای این دانشگاه‌ها قرار گرفته است.

لازم به ذکر است که این سفرها به مدت هفت ماه از زمان شیوع ویروس کرونا در کشور لغو گردید و باری دیگر ضمن رعایت کامل دستورالعمل‌های بهداشتی از سر گرفته شد./انتهای پیام

کدخبرنگار: ۱۰۴۳۰

ارسال نظر

    • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
    • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.