چهارشنبه ۲۶ شهریور ۱۳۹۹ - ۲۲:۵۷

به میزبانی دانشگاه علوم پزشکی شیراز؛

اولین همایش کشوری مجازی فصل نو، فصل نشاط علمی برگزار می شود

ایرانشهر

اولین همایش کشوری فصل نو، فصل نشاط علمی به میزبانی دانشگاه علوم پزشکی شیراز، با مشارکت فعال عموم دبیران انجمن های علمی و با همکاری معاونت فرهنگی و دانشجویی وزارت بهداشت، ۲ لغایت ۵ مهرماه ۹۹ به صورت وبینار و با محوریت فرصت فعالیت های دانشگاهی در دوران کرونا برگزار خواهد شد. در این همایش با حضور مسئولین از جدیدترین دستاوردهای انجمن های علمی رونمایی می شود.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی مفدا ایرانشهر به نقل از کرمانشاه، با عنایت به فرا رسیدن سال تحصیلی جدید و لزوم آشنایی بیشتر دانشجویان با فعالیت های انجمن علمی، دانشجویی، دانشگاه علوم پزشکی شیراز با مشارکت فعال عموم دبیران انجمن های علمی و با همکاری معاونت فرهنگی و دانشجویی وزارت بهداشت، اقدام به برگزاری اولین همایش کشوری مجازی فصل نو، فصل نشاط علمی می نماید.

هم چنین با توجه به برنامه ریزی های انجام شده کارگاه های کاربردی در حوزه های مدیریت مالی، چرایی و چگونگی فعالیت در ایام کرونا، تکنیک های افزایش مهارت های ارتباطی، قدرت عادت، تاثیرگذاری فعالیت های دانشگاه بر جامعه ، "خلاقیت، مغز و هنر" و پنل دانشجویی بین المللی با حضور برترین اساتید سراسر کشور برگزار خواهد شد. با حضور در این همایش می توانید با انواع برنامه های خلاقانه قابل اجرا در انجمن های علمی نیز آشنا شوید و ایده های خود را به منظور اجرا توسط انجمن های علمی مرتبط ارائه نمایید. 

لذا از دبیران و یا یکی از اعضا شورای مرکزی انجمن های علمی، دانشجویی دعوت به عمل می آید اهم فعالیت های انجام شده انجمن خود در سال ۹۸ را (ترجیحا با محوریت covid-۱۹) در قالب فیلم ۲ دقیقه ای و با فرمت mp۴ حداکثر تا تاریخ ۲۹ شهریور ماه ۹۹ به آدرس ایمیل farhangdp۲@sums.ac.ir ارسال فرمایند. ضمنا از فیلم های برگزیده تقدیر به عمل می آید.

زمان برگزاری همایش؛ ۲ تا ۵ مهرماه ۹۹ 

جهت دانلود سین زمانبندی برنامه ها اینجا ببینید

گفتنی است هزینه ثبت نام به ازای هر کارگاه، ۲۰ هزار تومان بوده و ثبت نام برای دانشجویان جدیدالورود و اعضا انجمن های علمی کاملا رایگان می باشد.

دانشجویان گرامی می توانند جهت ثبت نام و کسب اطلاعات بیشتر به شماره تلفن و آدرس هایی اینترنتی که در ادامه آمده، مراجعه نمایند؛
شماره تماس؛ ۰۹۱۷۷۲۴۲۹۱۰ - ۰۷۱۳۲۱۲۲۶۵۹ 
کانال تلگرام؛ @anjomanelmisums
وب سایت رسمی؛ farhangi.sums.ac.ir

ارسال نظر

    • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
    • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.