یکشنبه ۱۶ شهریور ۱۳۹۹ - ۱۶:۲۷

برندگان مسابقه علمی "ماده کنتراست "در دانشگاه علوم پزشکی گناباد اعلام شد

احسان حسنی شهری دبیر انجمن علمی - دانشجویی رادیولوژی مدیریت تعالی فرهنگی دانشگاه علوم پزشکی گناباد

دبیر انجمن علمی - دانشجویی رادیولوژی مدیریت تعالی فرهنگی دانشگاه علوم پزشکی گناباد، برندگان مسابقه علمی "ماده کنتراست" را اعلام کرد.

"احسان حسنی شهری" در گفت‌وگو با مفدا – گناباد، با اعلام این خبر اظهار کرد: این مسابقه از ساعت ۲۰ روز چهارشنبه دوازدهم شهریورماه ۹۹ تا ساعت ۲۴ روز شنبه پانزدهم شهریورماه ۹۹ برگزار و تعداد ۵۸ نفر از دانشجویان دانشگاه نیز در آن شرکت کردند.

وی با بیان اینکه تعداد ۴۳ نفر از شرکت کنندگان به تمامی سوالات پاسخ درست دادند، ادامه داد: در پایان خانم‌ها "یلدا دولتشاهی" (دانشجوی رشته‌ رادیولوژی) و "تکتم فاتحی‌زاده" (دانشجوی رشته‌ پرستاری) به قید قرعه، انتخاب که جایزه نفیسی از سوی امور فرهنگی دانشگاه تقدیم آنها خواهد شد.

حسنی شهری ضمن تشکر از تمامی شرکت کنندگان این مسابقه، هدف از برگزاری این مسابقه را تشویق دانشجویان به مطالعه و ایجاد یک رقابت علمی برشمرد و تصریح کرد: این انجمن در سال جاری، به دنبال افزایش سطح علمی و توانایی‌های دانشجویان بوده و لذا استفاده از "مواد کنتراست" در تصویربرداری‌ها، به دلیل اهمیت زیادی که دارد، موضوع خوبی برای مطالعه به خصوص برای دانشجویان رشته رادیولوژی بوده است.

ارسال نظر

    • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
    • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.