یکشنبه ۱۶ شهریور ۱۳۹۹ - ۱۱:۵۵

مرحله دانشگاهی بخش معارفی جشنواره قرآنی هدهد مهرماه جاری برگزار می‌شود/ثبت‌نام تا انتهای شهریورماه

بیست و پنجمین جشنواره قرآنی هدهد

مرحله دانشگاهی بخش معارفی بیست‌وپنجمین جشنواره قرآن‌وعترت وزارت بهداشت سه‌شنبه ۲۲ مهرماه ۹۹ برگزار می‌شود.

به گزارش مفدا، مرحله دانشگاهی بخش معارفی بیست‌وپنجمین جشنواره قرآن‌وعترت دانشگاهی وزارت بهداشت سه‌شنبه ۲۲ مهرماه ۹۹ برگزار می‌شود.

علاقمندان همچنان فرصت دارند تا انتهای شهریورماه جاری با مراجعه به سامانه جشنواره quran.behdasht.gov.ir ثبت نام خود را نهایی کنند.

بر این اساس آزمون رشته احکام در تاریخ سه‌شنبه ۲۲ مهرماه ۹۹ ساعت ۹ تا ۹:۴۵، نماز، سبک زندگی قرآنی، آشنایی با مفاهیم نهج‌البلاغه ۱۰:۱۵ تا ۱۱، آشنایی با سیره معصومین، آشنایی با ترجمه و تفسیر قرآن کریم، آشنایی با مفاهیم صحیفه سجادیه از ساعت ۱۲:۱۵ تا ۱۳، آشنایی با احادیث اهل البیت، پرسمان معارفی، حفظ موضوعی قرآنی۱۳:۳۰ تا ۱۴:۱۵ برگزار می‌شود.

بر این اساس نحوه برگزاری آزمون حضوری یا مجازی بر عهده دانشگاه خواهد بود لذا دانشگاه‌ها می‌توانند آزمون‌ها را در صورت فراهم بودن شرایط و بستر مربوطه در فضای مجازی برگزار نمایند.

با توجه به شیوع ویروس کرونا و احتمال برگزاری کلاس‌های درسی دانشگاه به صورت مجازی، دانشجویانی که محل تحصیل ایشان با محل سکونتشان متفاوت است می‌توانند با هماهنگی قبلی (دانشگاه مبدا و مقصد) در دانشگاه محل سکونت خود آزمون دهند لذا پس از برگزاری آزمون، ضروری است پاسخ نامه شرکت کنندگان به دانشگاه مبدا بازگردانده شود.

نحوه ارسال فایل سؤالات آزمون نیز در وقت مقتضی اطلاع رسانی خواهد شد.

مطابق آیین نامه ابلاغی در هر رشته، حد نصاب لازم جهت راهیابی به مرحله کشوری کسب حداقل ۸۰ درصد نمره خواهد بود.

سهمیه هر دانشگاه در هر رشته جهت معرفی به مرحله کشوری در گروه کارکنان و دانشجویان به ازاء هر ۴۰ نفر ثبت نام کننده در آزمون یک نفر و در بخش اساتید نیز به ازای هر ۵ نفر ثبت نام کننده در آزمون یک نفر مشروط به کسب حدنصاب مربوطه خواه بود./انتهای پیام

ارسال نظر

    • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
    • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.