پنجشنبه ۶ شهریور ۱۳۹۹ - ۱۰:۱۰

فرهنگی؛

انتخابات نمایندگان مدیران مسئول نشریات در کمیته ناظر برنشریات دانشگاه علوم پزشکی البرز برگزارشد

انتخابات نمایندگان مدیران مسئول نشریات در کمیته ناظر برنشریات دانشگاه علوم پزشکی البرز برگزارشد

انتخابات نمایندگان مدیران مسئول نشریات دانشجویی در کمیته ناظر بر نشریات دانشگاهی دانشگاه علوم پزشکی البرز روز چهارشنبه ۵ شهریور ماه ۹۹ درسالن کنفرانس معاونت دانشجویی و فرهنگی برگزار شد.

به گزارش پایگاه خبری و اطلاع رسانی مفدا البرز،انتخابات نمایندگان مدیران مسئول نشریات دانشجویی در کمیته ناظر بر نشریات دانشگاهی دانشگاه علوم پزشکی البرز روز چهارشنبه ۵ شهریور ماه ۹۹ درسالن کنفرانس معاونت دانشجویی و فرهنگی برگزار شد.

کارشناس مسئول نشریات معاونت دانشجویی و فرهنگی در گفت وگو با خبرنگار مفدا البرزگفت: با توجه به تعداد نشریات فعال و علاقه مندی کاندید هاو با رعایت پروتکل های بهداشتی این انتخابات به صورت حضوری درمحل سالن کنفرانس این معاونت برگزار شد.

وی با اشاره به کاندیداتوری ۳ نفراز مدیران مسئول نشریات در این انتخابات ادامه داد،۲ نفر به عنوان اعضای اصلی و ۱ نفر عضو علی البدل به عنوان نمایندگان مدیران مسئول نشریات دانشگاهی در کمیته ناظر بر نشریات دانشگاه انتخاب شدند.

در این انتخابات خانم ها مائده موسوی پور و ریحانه مهران زاده به عنوان اعضای اصلی و هانیه فتحی به عنوان عضو علی البدل انتخاب شدند.

مستندات و نتایج این انتخابات در جلسه کمیته ناظر بر نشریات دانشگاهی دانشگاه علوم پزشکی البرز مطرح و پس از تایید به شورای مرکزی ناظر بر نشریات وزارت بهداشت ،درمان و آموزش پزشکی ارسال خواهد شد.

لازم به ذکر است این انتخابات با نظارت  رئیس اداره فرهنگی و فوق برنامه وکارشناس مسئول نشریات فرهنگی معاونت دانشجویی و فرهنگی دانشگاه علوم پزشکی البرزبرگزار شد.

ارسال نظر

    • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
    • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.