پنجشنبه ۶ شهریور ۱۳۹۹ - ۲۰:۳۸

با حضور دبیران و سفیران جشنواره؛

آیین افتتاح یازدهمین جشنواره بین‌المللی سیمرغ در دانشگاه علوم پزشکی اردبیل برگزار شد

اردبیل/ جشنواره سیمرغ

آیین افتتاح یازدهمین جشنواره بین‌المللی سیمرغ در دانشگاه علوم پزشکی اردبیل، با حضور دکتر بهروز دادخواه، معاون فرهنگی دانشجویی دانشگاه و سفیران و دبیران جشنواره در سالن آمفی تئاتر شهیدان نوعی‌اقدم برگزار شد.

به گزارش مفدا اردبیل، دکتر بهروز دادخواه، معاون فرهنگی دانشجویی دانشگاه در آیین افتتاح یازدهمین جشنواره بین‌المللی سیمرغ در دانشگاه علوم پزشکی اردبیل اظهار داشت: در طول سال‌های گذشته و با برگزاری برنامه‌های مختلف در دانشگاه علوم پزشکی اردبیل، این موضوع به اثبات رسیده است که با حضور تأثیرگذار دانشجویان در قالب کانون‌های فرهنگی، انجمن‌های علمی و تشکل‌های دانشجویی فعالیت‌ها و اقدامات ارزشمندی در سطح دانشگاه به انجام رسیده است.

وی با اشاره به اینکه معاونت فرهنگی دانشجویی دانشگاه همواره از فعالیت دانشجویان در اجرای برنامه‌های مختلف حمایت کرده است، گفت: جشنواره بین‌المللی سیمرغ از کیفیت و سطح برگزاری بسیار بالایی برخوردار بوده و امیدواریم که امسال با فعالیت دانشجویان در قالب سفیران و دبیران این جشنواره در دانشگاه علوم پزشکی اردبیل، آثار کیفی بیشتری از طرف دانشگاه به این جشنواره ارسال شود.

معاون فرهنگی دانشجویی دانشگاه علوم پزشکی اردبیل افزود: با روحیه‌ای که در دانشجویان وجود دارد قطعا با تلاش می‌توانیم امسال شاهد کسب رتبه‌های برتر از طرف دانشگاه علوم پزشکی اردبیل در این جشنواره باشیم و معاونت فرهنگی نیز از برگزاری هرگونه کلاس آموزشی (با رعایت پروتکل‌های بهداشتی) با حضور اساتید مطرح برای آمادگی هر چه بهتر به منظور شرکت در این جشنواره، حمایت می‌کند.

دکتر دادخواه تصریح کرد: امیدواریم که امسال با تلاش‌های صورت گرفته دانشگاه علوم پزشکی اردبیل در این جشنواره نسبت به سال‌های گذشته موفقیت بیشتری کسب کند.

برچسب‌ها

ارسال نظر

    • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
    • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.