یکشنبه ۲۰ فروردین ۱۳۹۶ - ۱۷:۲۳

مفدا سبزوار خبر داد:

بازدید معاون فرهنگی و دانشجویی دانشگاه از دانشکده پرستاری جوین

بازدید معاون سبزوار از دانشکده پرستاری جوین

امروز یکشنبه بیستم فروردین ماه مهندس محمد مهرپویان معاون فرهنگی و دانشجویی دانشگاه از دانشکده پرستاری جوین بازدید نموده و از نزدیک در جریان امکانات صنفی-رفاهی دانشجویان قرار گرفت.

به گزارش مفدا سبزوار/ امروز یکشنبه بیستم فروردین ماه مهندس محمد مهرپویان معاون فرهنگی و دانشجویی دانشگاه به همراه آقای حسن چشمی مدیر دانشجویی ،ضمن بازدید از خوابگاه و امکانات رفاهی موجود در دانشکده پرستاری جوین ،با دکتر قزلقارشی رئیس این دانشکده ملاقات کردند.

مهندس مهرپویان ضمن تبریک سال جدید و آرزوی موفقیت و بهروزی برای مجموعه دانشکده پرستاری جوین ،خواستار توسعه فضای خوابگاهی و رفاهی دانشجویان شد و اظهار داشت:با توکل به خداوند متعال و حمایت های رئیس محترم دانشگاه ،به دنبال افزایش فضای خوابگاهی و رفاهی در این دانشکده هستیم تا بتوانیم ضمن پذیرش دانشجوی بیشتر شاهد شکوفایی هر چه بهتر این دانشکده باشیم.

در ادامه دکتر قزلقارشی رئیس دانشکده پرستاری جوین نیز ضمن خیر مقدم و تبریک سال نو ،از زحمات ریاست محترم دانشگاه و معاون فرهنگی و دانشجویی قدردانی نمود و خاطر نشان کرد:امیدواریم با حمایت های همه جانبه بتوانیم برای سال تحصیلی جدید رشته های بیشتری نظیر فوریت های پزشکی و بهداشت عمومی و محیط را به این دانشکده بیاوریم.

در پایان معاون فرهنگی و دانشجویی دانشگاه و مدیر دانشجویی از سالن غذاخوری دانشجویان بازدید کرده و با دانشجویان خوابگاهی دیدار نمودند.

ارسال نظر

    • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
    • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.