یکشنبه ۲۰ فروردین ۱۳۹۶ - ۱۲:۴۶

در اردیبهشت ماه ۹۶

همایش بزرگ گرامیداشت «هفتاد سال آموزش پزشکی در شیراز» برگزار می‌شود

هفتاد سال آموزش پزشکی در شیراز

مراسم هفتادمین سال آموزش پزشکی نوین در شیراز در روزهای ۱۳ تا ۱۵ اردیبهشت ماه ۹۶ برگزار می شود. این همایش در اردیبهشت ماه ۹۶ در محل باغ عفیف آباد شیراز برگزار خواهد شد و تمامی افرادی که دوره پزشکی عمومی یا تخصصی یا هر دو را در شیراز گذرانده اند ، می توانند در این گردهمایی حضور یابند.

به گزارش مفدا شیراز به نقل از مهر، انجمن دانش آموختگان متشکل از نمایندگان دانش آموختگان دانشگاه شیراز و علوم پزشکی پس از برگزاری پنجاهمین سال بنیانگذاری دانشکده مهندسی و شصتمین سال بنیان دانشکده کشاورزی، با همکاری و همراهی مسئولان دانشکده پزشکی و دانشگاه علوم پزشکی شیراز ، هفتادمین سال شروع آموزش پزشکی نوین در شیراز را با حضور دانش آموخته های دانشکده پزشکی در هفتاد سال گذشته، گرامی می دارد.

این همایش در اردیبهشت ماه ۹۶ در محل باغ عفیف آباد شیراز برگزار خواهد شد و تمامی افرادی که دوره پزشکی عمومی یا تخصصی یا هر دو را در شیراز گذرانده اند ، می توانند در این گردهمایی حضور یابند.

علاقمندان می توانند به سایت انجمن دانش آموختگان به آدرس: WWW.Shirazalumni.ir مراجعه و اطلاعات لازم برای شرکت و حضور در همایش را بدست آورند .

آموزش پزشکی نوین هفتاد سال پیش در شیراز شروع شده است. در سال ۱۳۲۵ طبق قانونی که در سال ۱۳۲۰ از مجلس وقت گذاشته بود ، در دو شهر شیراز و اصفهان «آموزشگاه عالی بهداری» تاسیس شد تا دیپلمه ها را به مدت چهارسال آموزش داده و آماده سازد تا در شهرهای کوچک (زیر ۱۰ هزار نفر) به طبابت بپردازند. بر اساس آن قانون اکنون مجموعه دانشگاه علوم پزشکی شیراز به آموزش علوم پزشکی می پردازد.

برچسب‌ها

ارسال نظر

    • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
    • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.