چهارشنبه ۲۹ مرداد ۱۳۹۹ - ۱۷:۳۸

اولین جلسه هماهنگی رابطین فرهنگی واحدهای تابعه دانشگاه برگزار شد

اولین جلسه هماهنگی رابطین فرهنگی واحدهای تابعه دانشگاه برگزار شد

اولین جلسه هماهنگی رابطین فرهنگی واحدهای تابعه دانشگاه در تالار شهید رستم پور دانشکده پزشکی در مورخ چهارشنبه ۲۹ مرداد ۹۹ تشکیل شد.

بە گزارش مفدا کردستان این جلسه به ریاست معاون دانشحویی و فرهنگی دانشگاه و با حضور  مسئول نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه، مدیر فرهنگی و امور فوق برنامه، کارشناسان فرهنگی ستادی، دانشکده ها، بیمارستان ها ، شبکه های بهداشت و درمان شهرستان های تابعه برگزار شد.
 گفتنی است کە این جلسە به منظور تمرکز فعالیتهای فرهنگی در سطح دانشگاه و ارائه برنامه های مدنظر در حوزه های قرآن و عترت، جشنواره فرهنگی سیمرغ، امر به معروف و نهی از منکر و ستاد اقامه نماز برگزار شد.
 اختصاص یک نفر نیروی کارشناس فرهنگی در هر واحد که در آخرین جلسه شورای فرهنگی نیز به تصویب رسیده بود به عنوان اولین قدم در همگرایی و تقویت فعالیت های فرهنگی است.
 در ادامه جلسه دکتر خادم عرفان ضمن قدر دانی  از یکایک اعضا نسبت به تشکیل جلسه اخیر اظهار امیدواری کردند که همفکری و ارتباط موثر رابطین فرهنگی در سطح استان و ارتقای بنیان های فرهنگی موثر باشد.
 لازم بە ذکر است کە کارشناسان فرهنگی در این جلسه ضمن ارائه مطالبی در ساختار دستورالعمل ها ، برنامه های فرهنگی و انتظارات از واحدهای تابعه را بیان نمودند و در پایان، جلسه پس از جمع بندی نقطه نظرات شرکت کنندگان خاتمه یافت.

ارسال نظر

    • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
    • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.