یکشنبه ۲۰ فروردین ۱۳۹۶ - ۱۱:۲۱

اعلام نتایج مسابقه عکاسی مفدا با موضوع هفت سین

هفت سین

نتایج  نخستین مسابقه عکاسی مفدا در سال جدید با موضوع «هفت سین» اعلام شد. مهسا ایمانی دانشجوی رشته پرستاری دانشگاه علوم پزشکی گلستان، فاطمه عابدنیا دانشجوی رشته پزشکی از دانشگاه علوم پزشکی شهید صدوقی یزد و فائزه غفوری دانشجوی رشته هوشبری از دانشگاه علوم پزشکی گلستان به ترتیب موفق به کسب رتبه های برتر این مسابقه شدند.

به گزارش مفدا، پایگاه اطلاع رسانی مفدا به مناسبت ایام نوروز و آغاز سال جدید، پایگاه اطلاع رسانی مفدا، سه مسابقه عکاسی با موضوع‌های "هفت سین"، "جاذبه‌های گردشگری" و "سیزده به در" برگزار کرد که با استقبال چشمگیر دانشگاهیان روبرو شد.

اولین فراخوان مربوط به مسابقه "هفت سین" بود که ۲۸ اسفندماه ۹۵ اعلام شد و دانشجویان، کارمندان و استادان دانشگاه های علوم پزشکی تا دوم فروردین ۹۶ از طریق آی دی تلگرام اعلام شده، امکان حضور در این مسابقه را داشتند.

در مدت اعلام شده، بیش از ۸۰۰ عکس با موضوع «هفت سین» ارسال شد و منتخبی از این عکس‌ها در ایام نوروز در کانال تلگرامی مفدا منتشر شد. 


ارتباط موضوعی و پیام نهفته در تصویر، نور ، رنگ و وضوح تصویر، استحکام در ترکیب بندی شامل (حرکت و ریتم/ قرار دادن منطقی عناصر در عکس/ رعایت تناسب در فرم ها و کادربندی/ توازن و تعادل)، خلاقیت و نوآوری در اجرای اثر، بهره‌گیری از تکنیک مناسب و اجرای محکم و کم نقص اثر شاخص‌های داوری عکس‌ها برای اعلام عکس های برتر و برندگان این مسابقه در نظر گرفته شد که بر این اساس، سه اثر به عنوان عکس‌های منتخب معرفی شد.

مهسا ایمانی دانشجوی رشته پرستاری دانشگاه علوم پزشکی گلستان با ۸۵ امتیاز ، فاطمه عابدنیا دانشجوی رشته پزشکی از دانشگاه علوم پزشکی شهید صدوقی یزد  با ۸۰ امتیاز و فائزه غفوری دانشجوی رشته هوشبری از دانشگاه علوم پزشکی گلستان با ۷۸ امتیاز به ترتیب موفق به کسب رتبه های برتر این مسابقه شدند؛ به هر یک از نفرات اول تا سوم جایزه نقدی ۲ میلیون ریالی از سوی معاونت فرهنگی و دانشجویی وزارت بهداشت اهدا می‌شود. 
لازم به یادآوری است که بر اساس فراخوان اعلام شده، پانزدهم فروردین ماه مهلت اعلام اسامی منتخبین در نظر گرفته شده بود که به دلیل استقبال چشمگیر دانشگاهیان، نتایج با چند روز تاخیر اعلام شد.
پایگاه اطلاع رسانی مفدا ضمن عذرخواهی به دلیل تاخیر در اعلام نتایج شما را به دیدن عکس های منتخب این مسابقه در کانال تگرامی مفدا با جستجوی #هفت_سین دعوت می کند.

عکس اول از مهسا ایمانی دانشجوی رشته پرستاری دانشگاه علوم پزشکی گلستان با ۸۵ امتیاز

عکس دوم از فاطمه عابدنیا دانشجوی رشته پزشکی از دانشگاه علوم پزشکی شهید صدوقی یزد  با ۸۰ امتیاز

عکس سوم از فائزه غفوری دانشجوی رشته هوشبری از دانشگاه علوم پزشکی گلستان با ۷۸ امتیاز

ارسال نظر

    • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
    • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.