سه‌شنبه ۲۸ مرداد ۱۳۹۹ - ۰۸:۱۱

مدیر آموزش و پرورش گناباد مطرح کرد؛

اطمینان خاطر از دانشگاه علوم پزشکی گناباد در برگزاری موفق کنکور سراسری ۹۹

حسین احمدی مدیر آموزش و پرورش گناباد

مدیر آموزش و پرورش گناباد گفت: تجربه موفق چندین ساله دانشگاه علوم پزشکی گناباد، این اطمینان خاطر را به ما داده که کنکور سراسری ۹۹ با همه ویژگی‌های خاص خودش به سهولت و با نهایت دقت، ظرافت و امنیت در این دانشگاه برگزار خواهد شد.

به گزارش مفدا – گناباد، «حسین احمدی» در جلسه هماهنگی کنکور سراسری که روز دوشنبه ۲۷ مردادماه ۹۹ در محل سالن ابن سینای پردیس دانشگاه علوم پزشکی برگزار شد، اظهار کرد: شرایط امسال برای برگزاری کنکور سراسری بسیار حساس بوده، اما توانمندی‌ها و پتانسیل‌های دانشگاه علوم پزشکی گناباد در نحوه اجرای در صحت و سلامت آزمون‌ها بر کسی پوشیده نیست.

وی ادامه داد: طولانی‌شدن دوران قرنطینه و به تعویق افتادن زمان برگزاری کنکور سراسری، برنامه‌ریزی‌ها را تحت تأثیر خود قرار داده و استرس زیادی نیز به دانش‌آموزان وارد کرده است.

احمدی افزود: سال گذشته متفاوت‌ترین سال تحصیلی تاریخ آموزش و پرورش و نهادهای آموزشی را تجربه کردیم و بزرگترین نهادهای آموزشی کشور با محرومیت‌ها و کاستی‌هایی روبرو شدند که به یمن همدلی، اتحاد، ایمان و توکل بر خدا، برون‌رفتی از این جریان داشتند و دستاوردهای بسیار نیکی نیز در این حوزه به دست آمد.

مدیر آموزش و پرورش گناباد تصریح کرد: در این دوره استفاده از روش‌های نوین یادگیری و آموزشی و استفاده از نرم افزارهای جدید آموزشی اتفاق افتاد و امکان فرصت‌های تربیتی نیز در این شیوه بوجود آمد و به سمتی رفتیم که سند تحول بنیادین آموزش و پرورش به معنای اجرایی و عملیاتی خودش نزدیک شد.

او همچنین در بخش دیگری از سخنانش، بیان کرد: در حال حاضر در اهداف و اصول اساسی آموزش و پرورش تغییراتی ایجاد نشده؛ بلکه در روش‌ها و شیوه‌های آموزشی تغییر رخ داده که ضرورت عصر حاضر نیز هست.

احمدی خاطرنشان کرد: برای اولین بار در تاریخ آموزش و پرورش کشور، «شبکه شاد» به عنوان بزرگترین و فراگیرترین شبکه اجتماعی کشور با امکاناتی متشابه و متناسب با همتای خارجی خود، در نهایت امنیت و سلامت و با کمترین هزینه راه اندازی شد.

مدیر آموزش و پرورش گناباد اذعان کرد: شرایط امسال به گونه‌ای شد که تنها آموزش و پرورش کشور هستیم که توانستیم اولین دبیرخانه تولید محتوای الکترونیک را برای تمام دانش‌آموزان کشور به صورت رایگان در گناباد راه‌اندازی نموده و تاکنون بیش از ۷۵۰۰ ساعت کلاس تصویری را با حضور مجرب‌ترین دبیران شهرستان در سایت آن بارگذاری شده است.

گفتنی است «احمدی» در پایان این جلسه با همراهی «دکتر کیان مهر» معاون آموزشی دانشگاه علوم پزشکی گناباد از محل‌های برگزاری آزمون سراسری در این دانشگاه بازدید و نحوه اجرای پروتکل‌های بهداشتی را مورد ارزیابی قرار داد.

ارسال نظر

    • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
    • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.