شنبه ۲۵ مرداد ۱۳۹۹ - ۲۳:۳۲

به همت هیئت فاطمیون دانشگاه علوم پزشکی تبریز؛ 

مسابقه مجازی عید غدیر برگزار شد

۱

مسابقه مجازی عید غدیر به همت هیئت فاطمیون ویژه دانشجویان دختر دانشگاه علوم پزشکی تبریز برگزار شد. در این مسابقه، شرکت کنندگان هر روز پس از مشاهده کلیپی که در کانال هیئت بارگزاری می‌شد، به سوالات آن روز پاسخ می‌دادند و در پایان به قید قرعه به ۵ نفر از شرکت کنندگانی که به همه سوالات پاسخ صحیح داده بودند، هدیه اهدا شد.

به گزارش مفدا تبریز، مسابقه مجازی عید غدیر به همت هیئت فاطمیون دانشگاه، از ۱۶ الی ۲۱ مرداد ماه ویژه دانشجویان دختر دانشگاه علوم پزشکی تبریز برگزار شد.

در این مسابقه که بیش از ۴۰ دانشجوی دختر دانشگاه شرکت کردند، شرکت کنندگان هر روز پس از مشاهده کلیپی که در کانال هیئت بارگزاری می‌شد، به سوالات آن روز پاسخ می‌دادند. در پایان به قید قرعه به ۵ نفر از شرکت کنندگانی که به همه سوالات پاسخ صحیح داده بودند، هدیه ۶۰۰ هزار ریالی اهدا شد.


اسامی برندگان مسابقه به شرح زیر است:
 
۱- خانم فریده مام سلطانی دانشجوی پرستاری  

۲- خانم زهرا قرطاس دانشجوی هوشبری

۳- خانم حدیثه منافی دانشجوی علوم و صنایع غذایی

۴- خانم فاطمه محرم نژاد دانشجوی مامایی

۵- خانم الهه داداشی دانشجوی بهداشت عمومی


گفتنی است هیئت فاطمیون در در دهه امامت علاوه بر مسابقه مجازی، برنامه‌های متنوعی از جمله طرح نسخه، پخش کیک و مولودی در خوابگاه‌ها و... را برگزار کرده است. 

برای اطلاع از سایر برنامه های هیئت فاطمیون، می‌توانید به کانال هیئت فاطمیون در ایتا و تلگرام و هم چنین صفحه این هیئت در اینستاگرام به آدرس @tbz_fatemiuon مراجعه کنید.

ارسال نظر

    • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
    • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.