چهارشنبه ۲۲ مرداد ۱۳۹۹ - ۱۲:۲۹

روز تشکل‌ها و مشارکت های اجتماعی

پیام تبریک دکتر پورامیر به مناسبت روز تشکل‌ها و مشارکت های اجتماعی

دکتر مهدی پورامیر

معاون فرهنگی و دانشجویی دانشگاه علوم پزشکی بابل در پیامی روز تشکل‌ها و مشارکت های اجتماعی را تبریک گفت.

به گزارش مفدا بابل، معاون فرهنگی و دانشجویی دانشگاه علوم پزشکی بابل در پیامی روز تشکل‌ها و مشارکت های اجتماعی را تبریک گفت.

متن پیام تبریک دکتر مهدی پورامیر به شرح زیر است:

جوامع بشری در طی اعصار گذشته به این مهم دست یافته‌اند که دولت‌ها و نظام‌های حکومتی به تنهایی قادر به حل مشکلات اجتماعی نبوده‌اند و این تشکل‌های مردم‌نهاد هستند که با تکیه بر توان آحاد افراد جامعه و با استفاده از استعدادهای بالفطره فردی به همراه حکومت‌ها معضلات را مرتفع می‌سازند.

نمونه بارز این تشکل‌ها در نظام مقدس جمهوری اسلامی تشکیل بسیج،  انجمن‌های اسلامی و کانون‌های دانشجویی است که قبل و بعد از انقلاب اسلامی، در داخل و خارج مرزهای کشور عزیزمان به فعالیت مبارزاتی پرداخته و صدای مظلومیت مردم ایران را به ملت‌ها و رسانه‌های جهان رساندند.

بی‌شک ادامه مسیر دشوار پیشرفت  و تعالی کشور جز با استقبال و حضور فعالانه این نهادها میسر نبوده و چه بسا اعمال محدودیت‌های غیرمنطقی بر ایشان این کشور را به بیراهه سوق خواهد داد.

تکیه و امید به جوانان و عموم مردم روشی کارآمد و موفق بوده چرا که امام راحل و مقام معظم رهبری  بارها از اعتماد خویش به این قشر سخن گفته‌اند.

امید است  مسئولین با توجه به اهمیت تشکل‌ها و سازمان‌های مردم‌نهاد هر چه بیشتر به این نهادها اعتماد نموده تا شاهد رشد و شکوفایی ایران اسلامی در همه عرصه‌ها باشیم.

دکتر مهدی پورامیر 

معاون فرهنگی و دانشجویی

ارسال نظر

    • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
    • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.