یکشنبه ۱۹ مرداد ۱۳۹۹ - ۱۲:۳۱

فوت پرسنل دانشگاه بر اثر کرونا؛

دکتر حجت معاون فرهنگی و دانشجویی طی پیامی درگذشت یکی از همکاران این حوزه را به دلیل ابتلا به ویروس کرونا را تسلیت گفت

جهرم/کرونا

با کمال تأسف و در میان ناباوری همه، امروز، معصومه صادقی جهرمی یکی از همکاران پرتلاش خوابگاه های دانشجویی را به خاطر ابتلا به بیماری ناشی از ویروس کرونا از دست دادیم و داغ از دست رفتن ایشان بر دل مانشست.

به گزارش مفدا-جهرم"معصومه صادقی جهرمی یکی از پرسنل خوابگاه های دانشجویی، به دلیل ابتلا به بیماری کرونا به دیار باقی شتافت ودوستان و همکاران خود را داغدار کرد.

بر اساس این گزارش، متن پیام معاون فرهنگی و دانشجویی دانشگاه علوم پزشکی جهرم به شرح زیر است:

بسم الله الرحمن الرحیم


با سلام و عرض ادب و احترام

 آنجا که در میان شیون و فغان اهالی یک خانه تا چشم کار می‌کند همه چیز هراس است و فاصله، وداعی سرشار از سکوت که دیگر در آن مجالی برای آخرین آغوش‌ها نیست گویی رخت سیاه از همیشه سیاهتر و بغض‌ها سنگین‌تر است، به باور مگر می‌نشیند.

با کمال تأسف و در میان ناباوری همه، امروز، سرکار خانم معصومه صادقی جهرمی یکی از همکاران پرتلاش خوابگاه های دانشجویی را به خاطر ابتلا به بیماری ناشی از ویروس کرونا از  دست دادیم و داغ از دست رفتن ایشان بر دل مانشست.

مرگ، این اجبار بی‌گریز اکنون در غوغای کرونا بیشتر بر شانه‌ها لرزه می‌افکند و همه محکوم به عزاداری و غمخواری در سکوت هستیم  وشاید تنها با ابراز همدردی بتوانیم خود را در غم این عزیز شریک بدانیم.

این مصیبت دردناک را به خانواده محترم و داغدار ایشان و همه همکاران خوبمان در مدیریت دانشجویی و خوابگاه های دانشجویی تسلیت می گوییم. برای ایشان از درگاه خدای بزرگ طلب آمرزش و آرامش می کنم و برای بازماندگان و خانواده عزیز ایشان سلامتی و شکیبایی آرزو می کنیم.

معاونت فرهنگی و دانشجویی

 دانشگاه علوم پزشکی جهرم

ارسال نظر

    • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
    • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.