یکشنبه ۲۰ فروردین ۱۳۹۶ - ۱۴:۲۲

ایده‌های کانون‌های دانشجویی دانشگاه علوم پزشکی تبریز، باز هم مسؤولان را مجذوب خود کرد

تبریز

سرپرست کمیته تحقیقات دانشجویی دانشگاه علوم پزشکی تبریز، با هدف گفتگو در راستای پیشرفت و پیشبرد اهداف این کمیته، از نزدیک در جریان فعالیت‌های دفاتر کمیته تحقیقات دانشجویی دانشگاه قرار گرفت.

به گزارش مفدا تبریز ، دکتر پیمان کیهان‌ور، سرپرست کمیته تحقیقات دانشجویی دانشگاه علوم پزشکی تبریز، با هدف گفتگو در راستای پیشرفت و پیشبرد اهداف دفتر "فکت" (کمیته تحقیقات دانشجویی) این دانشگاه در سال جدید و همچنین حل و فصل مشکلات و مسائل موجود در دفاتر کمیته تحقیقات دانشجویی دانشکده‌های پزشکی، دندانپزشکی، داروسازی، مدیریت و بهداشت و تغذیه بازدید کرد و از نزدیک در جریان فعالیت‌های دفاتر کمیته تحقیقات دانشجویی قرار گرفت.

وی همچنین در جلسه‌ای که با دبیر "کانون دانشجویی شعر و ادب" دانشگاه علوم پزشکی تبریز در دفتر "فکت" برگزار شد، طرح مسابقه معرفی "ستارگان ادبی" دانشگاه را که به همت این کانون برگزار خواهد شد، خلاقانه خواند.

سرپرست کمیته تحقیقات دانشجویی دانشگاه علوم پزشکی تبریز، همچنین ضمن بیان علاقه و سابقه خود در اجرای برنامه‌های ادبی، علاقمندی و آمادگی خود را برای هرگونه همکاری با کانون شعر و ادب اعلام کرد.

"رضا رنجی"، دبیر "کانون دانشجویی شعر و ادب" این دانشگاه، ضمن تشکر از حسن‌ نظر دکتر پیمان کیهان‌ور، گفت: در بررسی‌های انجام شده در "کانون شعر و ادب"، جای خالی طرحی که موجب شناسایی افراد توانمند در زمینه شعر و ادب دیده می‌شد، به همین دلیل با مشورت با مدیر تعالی فرهنگی دانشگاه، تصمیم به اجرای طرح "ستارگان ادبی" گرفتیم.

گفتنی است، سرپرست دفتر "فکت" دانشگاه علوم پزشکی تبریز، هم‌زمان مدیر دو رویداد دومین جشنواره ملی و کنگره بین‌المللی علوم و فناوری‌های سلول‌های بنیادی و پزشکی بازساختی می‌باشد.

ارسال نظر

    • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
    • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.