یکشنبه ۱۲ مرداد ۱۳۹۹ - ۰۸:۵۲

نشست هیات دوچرخه‌سواری دانشگاه جهت بررسی اعطای تسهیلات خرید دوچرخه به کارکنان دانشگاه

جلسه هیات دوچرخه سواری

در نشستی با حضور رئیس تربیت بدنی، رئیس هیئت دوچرخه‌سواری و مدیرمالی دانشگاه، در خصوص آمار دوچرخه های خریده شده، بررسی حواله ها، صورتحساب ها و غیره گزارشاتی از امور مالی، شرکت تعاونی و فروشگاه کراس ارائه شد و پیشنهاداتی جهت خدمت رسانی بهتر به کارکنان در راستای خرید دوچرخه عنوان شد.

به گزارش خبرنگار مفدا یزد،  محمدرضاساده رئیس اداره تربیت بدنی دانشگاه از استقبال خوب کارکنان در مورد خرید دوچرخه و همچنین بازتاب مثبت آن در سطح شهر اشاره کرد و گزارشی کامل از تعداد متقاضیان و صورت حساب های مالی شرکت تعاونی و فروشگاه کراس ارائه نمودند.

دکتر موحدی نیا، رئیس هیئت دوچرخه سواری ضمن تشکر از تمامی دست اندرکاران، تاکید کرد: ارائه تسهیلات خرید دوچرخه باعث رونق فرهنگ دوچرخه سواری درسطح استان شده و در موقعیت کنونی که به دلیل محدودیت های ویروس کرونا، فعالیت های ورزشی محدود گردیده، دوچرخه سواری یکی از گزینه‌های ورزشی مناسب است که با رعایت فاصله اجتماعی کمترین خطر را دارد.


جلیل جلیلی رئیس امور مالی دانشگاه با اعلام رضایت از روند ارائه تسهیلات و رفع مشکلات پرداخت به موقع فاکتور های فروشگاه کراس و هماهنگی هرچه بیشتر در این زمینه قول مساعد داد.
در پایان اعضای حاضر در خصوص سقف قیمت خرید دوچرخه، تعداد حواله های هر ماه، برگزاری همایش دوچرخه سواری و احداث پارکینگ دوچرخه در دانشگاه و غیره بحث و تبادل نظر نمودند.

ارسال نظر

    • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
    • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.