دوشنبه ۳۰ تیر ۱۳۹۹ - ۰۹:۲۷

کارورزی دهمین دوره دانشجو معلم قرآن کریم تمدید شد

دانشجو معلم

کارورزی دهمین دوره دانشجو معلم قرآن کریم با توجه به شیوع ویروس کرونا تمدید شد، شرکت‌کنندگان در این دوره تا پایان مرداد ماه جاری فرصت دارند تا کارورزی خود را به صورت مجازی برگزار کنند.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی مفدا کرمانشاه، با توجه به شیوع ویروس کرونا، کارورزی دهمین دوره دانشجو معلم قرآن کریم که بنا بود تا پایان اردیبهشت ماه ۹۹ انجام شود، تمدید و قبول شدگان در دهمین دوره دانشجو معلم قرآن کریم تا انتهای مرداد ماه جاری فرصت دارند تا با توجه به شرایط عنوان شده در فضای مجازی دوره کارورزی خود را بگذرانند.

گفتنی است تشکیل گروه در یکی از شبکه‌های اجتماعی داخلی سروش، بله و ...، تدریس دروس با توجه به رشته‌ای که در دوره شرکت و نمره قبولی را کسب کرده‌اند، تدریس بر روی منابعی که در طول دهمین دوره دانشجو معلم قرآن کریم در اختیار شرکت کنندگان قرار داده شد.

همچنین انجام کارورزی با قرآن آموزان از طریق تماس اینترنتی، تلفنی و ارسال فایل‌های صوتی و تصویری برای کارورز، تکمیل فرم گزارش کارورزی به همراه گزارش تصویری و درج لینک گروه در فرمی که به پیوست به دانشگاه‌ها ارسال شده است و تحویل فرم به کارشناسان قرآن و عترت دانشگاه‌های علوم پزشکی از جمله شرایط برگزاری کارورزی دهمین دوره دانشجو معلم قرآن کریم به صورت مجازی است.

ارسال نظر

    • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
    • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.