دوشنبه ۳۰ تیر ۱۳۹۹ - ۰۹:۴۴

با برگزاری انتخابات در منطقه آمایشی شمال کشور

دبیر تربیت بدنی منطقه شمال دانشگاه‌های علوم پزشکی منصوب شد

حبیبیان

با برگزاری انتخابات به صورت مجازی در منطقه آمایشی شمال کشور، جعفر حبیبیان مدیر تربیت بدنی دانشگاه علوم پزشکی مازندران، به عنوان دبیر تربیت بدنی منطقه شمال دانشگاه‌های علوم پزشکی کشور معرفی و منصوب شد.

به گزارش مفدا، با برگزاری انتخابات به صورت مجازی در منطقه آمایشی شمال کشور، جعفر حبیبیان مدیر تربیت بدنی دانشگاه علوم پزشکی مازندران، به عنوان دبیر تربیت بدنی منطقه شمال دانشگاه‌های علوم پزشکی کشور معرفی و منصوب شد.

مراسم انتخابات، برای معرفی وتعیین دبیر تربیت بدنی  منطقه شمال ( دانشگاه‌های علوم پزشکی) به صورت مجازی، روز ۲۸ تیرماه با حضور  دانشگاه‌های علوم پزشکی بابل، گیلان، شاهرود، سمنان، گلستان و مازندران برگزار شد که در نهایت، جعفر حبیبیان با کسب بیشترین آرا، به عنوان دبیر منطقه انتخاب شد.

انتخابات دبیران تربیت بدنی مناطق ده‌گانه دانشگاه‌ها و دانشکده‌های علوم پزشکی کشور در حال برگزاری است و دانشگاه‌ها و دانشکده‌های درون مناطق دهگانه تا هشتم مرداد ماه فرصت دارند با برگزاری انتخابات به صورت غیر حضوری در منطقه‌ مربوطه نسبت به انتخاب دبیر منطقه خود اقدام کنند.

 با توجه به مشخص بودن مناطق دهگانه همانند دوره‌های قبل دبیران تربیت بدنی هر یک از این مناطق از طریق انتخابات درون منطقه‌ای معرفی خواهند شد از این رو مناطق دهگانه تربیت بدنی دانشگاه‌ها و دانشکده‌های  علوم پزشکی کشور تا روز هشتم مرداد ماه فرصت دارند با برگزاری انتخابات به صورت غیر حضوری، نسبت به معرفی دبیر منطقه خود اقدام نمایند.

 با توجه به گذشت دو سال از ابلاغ‌ دبیران تربیت بدنی مناطق ده‌گانه دانشگاه‌های علوم پزشکی، و با توجه به تغییر برخی از مدیران تربیت‌بدنی که مسؤولیت دبیری منطقه را نیز بر عهده داشتند تصمیم گرفتیم به مناطق دهگانه اعلام کنیم تا با برگزاری انتخابات درون منطقه‌ای به صورت غیرحضوری، نسبت به معرفی دبیر جدید منطقه خود اقدام نمایند.انتهای پیام

کدخبرنگار:۱۰۱۲۰

ارسال نظر

    • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
    • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.