یکشنبه ۲۹ تیر ۱۳۹۹ - ۱۰:۵۲

معاون آموزشی وزارت بهداشت خبر داد

بسته آموزشی دوران کرونا برای دانشگاههای پزشکی تدوین می شود

دکتر حق دوست

معاون آموزشی وزارت بهداشت گفت: با همکاری دانشگاه‌های علوم پزشکی در حال تهیه بسته آموزشی دوران کرونا برای سال تحصیلی جدید دانشجویان علوم پزشکی هستیم.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی مفدا از قم، دکتر علی‌اکبر حق‌دوست در گفتگویی اظهار داشت: وضعیت شهریه‌ها، بحث کاهش شهریه‌ها، ارفاق‌هایی که قرار است به دانشجویان در دوران آموزش مجازی داده شود، موضوع میهمانی دانشجویان و طول ترم تحصیلی برای دانشجویان علوم پزشکی از جمله مواردی است که قرار است با همکاری معاونان آموزشی دانشگاه‌های علوم پزشکی به جمع بندی برسیم.

وی افزود: اکنون با همکاری دانشگاه‌های علوم پزشکی و جمع آوری نظرات آنها موضوع شهریه در حال بررسی است و بعد از آن، مجموعه این نظرات را برای تصویب نهایی به هیات امنای دانشگاه‌ها ارائه می‌دهیم تا در این زمینه تصمیم‌گیری شود.

معاون آموزشی وزارت بهداشت، یادآور شد: در بحث طول ترم در دانشگاه‌های علوم پزشکی، بحث متفاوتی از سایر دانشگاه‌ها وجود دارد که آن موضوع کارورزی دانشجویان پزشکی است.

وی افزود: در واقع دانشجویان پزشکی زمانی می‌توانند کارورزی داشته باشند که بیمار در بخش‌های مختلف آموزشی وجود داشته باشد، در شرایط فعلی شیوع کروناویروس که بیماران غیر از کرونا به بیمارستان مراجعه ندارند بخش‌های آموزشی هم با مشکل مواجه می‌شوند.

حق دوست اظهار داشت: به همین منظور در حال بررسی موضوع با معاونان آموزشی دانشگاه‌های علوم پزشکی هستیم که راهکاری برای کارورزی دانشجویان پزشکی تهیه شود که پس از تهیه آن به اطلاع کارورزان خواهد رسید.

ارسال نظر

    • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
    • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.