پنجشنبه ۱۰ فروردین ۱۳۹۶ - ۲۰:۱۸

بازدید نوروزی معاون فرهنگی و دانشجویی دانشگاه از بیمارستان ها و مراکز بهداشت و درمان

بازدید  نوروزی معاون فرهنگی و دانشجویی دانشگاه از بیمارستان ها و مراکز بهداشت و درمان

در راستای طرح سلامت نوروزی،دکتر علیرضا احمدی از بیمارستان ها و مراکز بهداشتی و درمانی شرق استان بازدید کردند.

به گزارش مفداگلستان، دکتر احمدی معاون فرهنگی و دانشجویی و هیئت همراه دانشگاه در ایام عید نوروز در راستای طرح سلامت نوروزی از بیمارستان های رسول اکرم(ص) کلاله، حضرت معصومه(س) آزادشهر، پیامبر اعظم(ص) و طالقانی گنبد، آل جلیل آق قلا، صیاد شیرازی و طالقانی گرگان، شبکه بهداشت شهرستان های کلاله و گنبد، کلینیک تخصصی دندانپزشکی و مرکز اورژانس ۱۱۵ گنبد و کمپ مرکزی طرح سلامت نوروزی استان بازدید نمودند.

معاون فرهنگی و دانشجویی در مصاحبه با مفداگلستان گفت:در ایام نوروز، معاونین دانشگاه مسئولیت سرکشی از بیمارستان ها و مراکز بهداشت و درمان را داشتند که  در بازدیدهای انجام شده توسط اینجانب، روند ارائه خدمات سلامت به بیماران و مراجعین مورد بررسی قرار گرفت، همچنین از اتاق های عمل، بخش ها، آزمایشگاه، داروخانه در مراکز بازدید شد و از ارائه خوب خدمات اطمینان حاصل شد.

دکتر احمدی گفت:در نظرسنجی هایی که از بیماران و همراهان آنان انجام شد موارد برخورد پرسنل با ارباب الرجوع، سرعت و کیفیت خدمات سلامت مورد پرسش قرار گرفت که مراجعین رضایت کامل داشتند. وی ادامه داد: علیرغم کمبود پرسنل و خستگی جسمی، کارکنان با روحیه ای خستگی ناپذیر و برخورد خوب با مراجعین مشغول خدمت رسانی بودند.

لازم به ذکر است در این بازدیدها دکتر احمدی با اهداء گل و شیرینی به پرسنل سال نو را به آنان تبریک گفت.

ارسال نظر

    • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
    • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.