دوشنبه ۹ تیر ۱۳۹۹ - ۱۵:۳۲

مراسم اختتامیه دوره آموزشی تخصصی "ارتقای کیفیت و پروژه نویسی" و تجلیل از مدرس این دوره

تربیت بدنی

مراسم اختتامیه دوره آموزشی تخصصی "ارتقای کیفیت و پروژه نویسی" با حضور رییس اداره تربیت بدنی دانشگاه علوم پزشکی یزد ظهر امروز در سالن آمفی تئاتر شهید علیزاده برگزار شد و از دکتر عبدلی مدرس این دوره با اهدای لوح و هدیه تجلیل و قدردانی شد.

به گزارش مفدا یزد در این مراسم گروههایی متشکل از کارشناسان اداره تربیت بدنی به ارائه پروژه های مرتبط با حوزه کاری خود پرداختند و سپس مدرس این دوره ضمن بررسی ارائه کارشناسان، توصیه های لازم را جهت بهبود و هرچه بهتر شدن پروژه ها عنوان کرد.

دوره آموزشی تخصصی "ارتقای کیفیت و پروژه نویسی" ( روش focusPDCA) ویژه کارشناسان اداره تربیت بدنی و مرکز جامع ارتقاء سلامت دانشگاه طی ۵ روز با هدف آموزش پروژه نویسی جهت انجام بهتر امور و افزایش بازده کاری بر اساس وظایف محوله هر شخص برگزار شد.

محمدرضا ساده رئیس اداره تربیت بدنی دانشگاه در این مراسم ضمن تقدیر از زحمات دکتر عبدلی هدف اصلی این دوره را علمی نمودن فعالیت ها در کنار تجربیات دانست و اظهارامیدواری کرد: کارشناسان از آموخته های علمی این دوره در فعالیت های کارشناسی خود نهایت استفاده و بهره را ببرند.

در پایان این مراسم از دکتر عبدلی مدرس این دوره با اهدای لوح با امضای معاون توسعه مدیریت و منابع و رئیس اداره تربیت بدنی دانشگاه تجلیل و قدردانی شد.

متن لوح تقدیربه شرح زیر می باشد؛

تقدیر نامه

که ایزد مقامی ببخشد بلند                                                                                     بر آنان که در بحر دانش درند

بر اعمال روشن به  سر ضمیر                                                                            همه هست آگه خدای خبیر

جناب آقای   دکتر علی محمد عبدلی

معاون  محترم  پژوهشکده علوم تولیدمثل یزد

بسیار شایسته است به پاس تلاش های مداوم و کوشش های مستمر حضرت عالی در اشاعه ی تعلیم و تربیت، توسعه ی علم و دانش و نیز کارگشایی های ثمربخش شما با افتخار قدردانی نموده و به رسم تکریم این لوح تقدیر را تقدیم محضر پربار و ماندگارتان بنمائیم.

همکاری وتلاش  شما   را در آموزش دوره   اصول کلی ارتقای کیفیت با  روش    FocusPDCA  ،ویژه پرسنل تربیت بدنی و مرکزجامع ارتقاء سلامت کارکنان  دانشگاه، ارج نهاده و این لوح با تشویق کتبی و درج در پرونده کارکنان به شما اعطا میگردد. امید آن داریم حضرتعالی از نعمت و رحمت حضرت حق برخوردار شوید.

         

                            

ارسال نظر

    • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
    • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.