دوشنبه ۹ تیر ۱۳۹۹ - ۰۸:۰۲

مدیر عامل مجمع خیرین سلامت ساوه:

کمک ۵ میلیارد ریالی خیر بزرگ به نظام سلامت ساوه در بحران کرونا

مرتضی صبوحی

مرتضی صبوحی،مدیر عامل مجمع خیرین سلامت در ساوه از کمک ۵ میلیارد ریالی حاج علیرضا عسگریان، خیر بزرگ سلامت به نظام سلامت ساوه خبر داد.

مرتضی صبوحی، مدیر عامل مجمع خیرین سلامت در ساوه از کمک ۵ میلیارد ریالی حاج علیرضا عسگریان، خیر بزرگ سلامت به نظام سلامت ساوه خبر داد.

به گزارش مفدا ساوه به نقل از وبدا، مرتضی صبوحی با  اشاره به شیوع ویروس کرونا از اواخر سال گذشته تاکنون اظهار داشت: یکی از مهمترین عوامل مدیریت این بیماری در منطقه ساوه حضور پرشور و گسترده مردم و به خصوص خیرین سلامت در کمک به بخش‌های مختلف بهداشتی درمانی دو شهرستان ساوه و زرندیه بود.

وی افزود: با توجه به اینکه یکی از مهمترین اولویت‌های دانشکده علوم پزشکی ساوه تکمیل و تجهیز بیمارستان‌های دو شهرستان ساوه و زرندیه است، در ایام شیوع ویروس کرونا مبالغ قابل توجهی از سوی خیرین به نظام سلامت کمک شده است و طی جلسات برگزار شده با خیرین گرانقدر با حضور رئیس دانشکده و معاونت توسعه و پشتیبانی، در این میان حاج علیرضا عسگریان، خیر بزرگ سلامت مبلغ ۵ میلیارد ریال به منظور خرید تجهیزات برای بخش بهداشت و درمان شهرستان ساوه به دانشکده علوم پزشکی ساوه اهدا نموده است.

ارسال نظر

    • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
    • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.