یکشنبه ۲۹ اسفند ۱۳۹۵ - ۱۶:۴۰

در کمپین نه به تصادفات جاده‌ای انجام می‌شود؛

مشارکت دانشگاهیان در مسابقه پیامکی « بهرفت »

مسابقه پیامکی بهرفت

دانشگاهیان وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی، در کنار دیگر رانندگان قانونمند کشور، ضمن رعایت قوانین راهنمایی و رانندگی در سفرهای نوروزی، در مسابقه پیامکی « بهرفت » که با مشارکت معاونت فرهنگی و دانشجویی وزارت بهداشت برگزار می‌شود، شرکت می‌کنند.

به گزارش مفدا، هفدهمین دوره طرح ملی ایمنی و سلامت مسافران نوروزی از ۲۵ اسفند ماه ۹۵ تا ۱۴ فروردین ۹۶ در سراسر کشور در حال برگزاری است. راه‌اندازی «کمپین نه به تصادفات جاده‌ای» یکی از اقدامات فرهنگی انجام شده در راستای فرهنگ‌سازی رانندگی قانونمند و جلوگیری از رفتارهای پرخطر رانندگی است.

یکی از فعالیت‌های انجام شده در کمپین نه به تصادفات جاده‌ای برگزاری «مسابقه پیامکی بهرفت» است. در این مسابقه پیامکی که با همکاری معاونت فرهنگی و دانشجویی وزارت بهداشت، پلیس راهور ناجا و سازمان جوانان هلال احمر برگزار می‌شود، کلیه رانندگانی که اطمینان دارند در ایام نوروز به خوبی و قانونمند رانندگی کرده و پلیس راهور به هیچ علت نمی‌تواند آنان را جریمه کند، شماره پلاک خودرو خود را به سامانه پیامکی ۱۰۰۱۴۷ پیامک کرده و در مسابقه پیامکی « بهرفت » مشارکت می‌کنند. درپایان فروردین ماه شماره خودرو شرکت کنندگان در مسابقه پیامکی از پلیس راهور استعلام شده و به قید قرعه به رانندگان بدون تخلف جوایز ارزنده‌ای اهدا خواهد شد.

معاونت فرهنگی و دانشجویی وزارت بهداشت به عنوان یکی از دستگاه‌های مشارکت کننده در « مسابقه پیامکی بهرفت»، از همه اعضای محترم جامعه دانشگاهی وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی می‌خواهد ضمن رعایت قوانین راهنمایی و رانندگی و شرکت در این مسابقه پیامکی، نقشی مؤثر در فرهنگ‌سازی رانندگی کم خطر در بین آحاد مردم جامعه ایفا کنند.

ارسال نظر

    • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
    • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.