شنبه ۲۸ اسفند ۱۳۹۵ - ۱۱:۳۵

مهدی رضایی مسئوول روابط عمومی معاونت فرهنگی و دانشجویی گفت:

برگزاری مسابقات فرهنگی ویژه عید نوروز در دانشگاه علوم پزشکی همدان همزمان با حرم مطهر رضوی

مسابقه پدرانه

مسابقه فرهنگی «کلبه آرامش » با سه موضوع پدرانه و مادرانه ،پسرانه،دخترانه ویژه جوانان و بزرگسالان و کبوتراه ویژه سنین 7 تا 11 سال همزمان به حرم مطهر رضوی در دانشگاه علوم پزشکی همدان برگزار می شود.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی مفدا در همدان، مهدی رضایی مسئوول روابط عمومی معاونت فرهنگی و دانشجویی دانشگاه علوم پزشکی همدان گفت:به مناسبت ایام عید نوروز چهار مسابقه به منظور شرکت کارکنان و خانواده محترمشان برگزار میشود.

وی افزود: مسابقه فرهنگی «کلبه آرامش » با سه موضوع پدرانه و مادرانه ،پسرانه،دخترانه ویژه بزرگسالان ، جوانان  و کبوترانه ویژه سنین 7 تا 11 سال همزمان با حرم مطهر رضوی در دانشگاه علوم پزشکی همدان برگزار می شود.

رضایی با اشاره به اینکه قرعه‌کشی این مسابقه، از بین پاسخ‌های صحیح و به صورت روزانه در حرم مطهر رضوی  انجام می‌شود و در صورت برنده شدن فرد شرکت کننده به صورت پیامک اطلاع داده خواهد شد.اظهار کرد: نتایج نهایی برگزاری این مسابقه در دانشگاه علوم پزشکی همدان تا پایان فروردین ماه از طریق پایگاه اطلاع رسانی مفدا همدان اعلام و به اطلاع برندگان خواهد رسید.
مسئوول روابط عمومی معاونت ادامه داد . علاقمندان به شرکت در این مسابقه جواب های صحیح را در پاسخنامه مندرج در فایل pdf مربوطه درج وبه روابط عمومی معاونت فرهنگی و دانشجویی دانشگاه علوم پزشکی همدان  به نشانی چهارراه پژوهش روبروی پارک مردم دانشگاه علوم پزشکی ، معاونت فرهنگی و دانشجویی تحویل نمایند.

لازم به ذکر است نحوه ارسال جواب مسابقات جهت حرم مطهر در pdfمربوطه درج شده است.

فایل pdf قابل دانلود مسابقه کلبه آرامش «پدارانه و مادرانه»ویژه بزرگسالان

فایل pdf قابل دانلود مسابقه کلبه آرامش «دخترانه »ویژه جوانان و نوجوانان

فایل pdf قابل دانلود مسابقه کلبه آرامش «پسرانه »ویژه جوانان و نوجوانان

فایل pdf قابل دانلود مسابقه  «کبوترانه »ویژه کودکان

ارسال نظر

    • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
    • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.