جمعه ۲۷ اسفند ۱۳۹۵ - ۰۰:۲۸

خلاقیت و هترنمایی سعید مهری

با رسم و طراحی تصویر شهدای حرم صورت گرفت

سراب

یک دانشجوی علوم پزشکی سراب عکس شهدای مدافع حرم استان آذربایجان شرقی را طراحی و قصد برپایی نمایشگاه را دارد.

به گزارش مفدا سراب،سعید مهری دانشجوی رشته فوریت پزشکی دانشکده علوم پزشکی سراب با استفاده از هنر طراحی ،تصمیم گرفته اولین نمایشگاه خود را مزین به تصویر شهدای مدافع حرم  نماید.

وی به مفدا سراب گفت:12ماه پیش فکر برگزاری اولین نمایشگاه از هنر طراحی و سیاه قلم نمدم و با دوستان و خانواده ام مشورت کردم چند  موضوع برایم پیشنهاد کردندکه من از بین این موضوع ها، موضوع شهدای مدافع حرم رو انتخاب کردم چون واقعا این عزیزان کار بزرگی رو انجام دادند؛ از جان گذشتگی و فدا شدن در راه اسلام و قران و کمک به مسلمانان دیگر کشورها کار هرکسی نیست.
من از صمیم دل شروع کردم به طراحی چهره این شهدا و حدودا دو ماه این کار زمان برد و این حداقل کاری بود که از دستم بر میآمد در قبال زحمات این بزرگواران انجام بدهم
این کار با هزینه شخصی انجام شده و قرار بود ابان ماه به صورت نمایشگاهی درمعرض دید عموم دانشجویان دانشگاه تبریز قرار بگیره که متاسفانه تا الان جوابی دریافت نکردم.

عضو شورای مرکزی بیسج دانشجوئی علوم پزشکی سراب  با قدردانی از مسئولان فرهنگی دانشکده علوم پزشکی یاداورشد: با مساعدت و همراهی مسئولان محترم درصدد اجرایی کردن برگزاری نمایشگاهی با همین موضوع می باشم .

ارسال نظر

    • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
    • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.