پنجشنبه ۲۶ اسفند ۱۳۹۵ - ۱۹:۵۵

فرماندار سیرجان در نشست خبری عنوان کرد:

تحول در حوزه سلامت از شاخص ترین اقدامات دولت تدبیر و امید است

سیرجان فرماندار

فرماندار ویژه سیرجان در نشست خبری پایان سال خود که با محوریت عملکرد دولت، انتخابات و تسهیلات نوروزی شهرستان برگزار شد، یکی از شاخص ترین اقدامات و عملکرد دولت را در حوزه سلامت دانست.

به گزارش مفدا سیرجان، معاون استاندار و فرماندار ویژه شهرستان سیرجان در این نشست خبری به عملکرد دولت در حوزه های مختلف پرداخت و ضمن اینکه تحولات در حوزه سلامت را از شاخص ترین عملکرد دولت تدبیر و امید دانست گفت: با پبگیری های انجام شده در دولت تدبیر و امید در تکمیل بیمارستان جدید سیرجان تسریع و با تمام تلاش بیمارستان جدید در پایان سال تکمیل شد. دکتر منصور مکی آبادی افزود: پس از تحویل بیمارستان جدید از سوی وزارت مسکن و شهرسازی به وزارت بهداشت انشالله در ابتدای سال جدید شاهد بهره برداری این بیمارستان همراه با رفع نواقص و با استانداردهای درمانی خواهیم بود.

وی اجرای برنامه های رضایت بخش حوزه بهداشت و درمان از جمله طرح تحول سلامت را از دیگر اقدامات مهم دولت در حوزه سلامت خواند و گفت: با اجرای چنین برنامه هایی تجهیزات پزشکی و درمانی قابل توجهی به شهرستان افزوده شد و افزایش تعداد پزشکان محترم مختصص در شهرستان را نیز به همراه داشت که این خود موجب کاهش هزینه های درمانی شهروندان شد.

دکتر مکی آبادی ادامه داد: افزایش چشمگیر بیمه شدگان سلامت در دولت یازدهم موجب شد تا افزایش رضاینمندی مردم از حمایت های دولت در حوزه سلامت را به همراه داشته باشد که شهرستان سیرجان نیز از این قاعده مستثنا نبود.

وی پس از پاسخگویی به سوالات خبرنگاران، سال 95 را برای شهرستان سیرجان سال خوبی دانست و اظهار امیدواری کرد سال آینده شاهد ادامه فعالیت های انجام شده با توان مضاعف باشیم.