چهارشنبه ۲۱ خرداد ۱۳۹۹ - ۲۰:۵۲

وبینار مدیران فرهنگی و کارشناسان قرآنی دانشگاه های علوم پزشکی برگزار شد/ تمدید نام نویسی جشنواره قرآنی هدهد تا ۱۵ شهریور

قرآنی

نشست ویدئو کنفرانسی کارشناسان و مسؤولان مرکز قرآن و عترت وزارت بهداشت با حضور مدیران فرهنگی و کارشناسان قرآنی دانشگاه‌های علوم پزشکی کشور برگزار شد.

معاون مرکز قرآن و عترت وزارت بهداشت در حاشیه برگزاری این وبینار در گفت و گو با مفدا از تمدید نام نویسی در جشنواره هدهد تا نیمه نخست شهریور خبر داد و افزود : با توجه به ثبت نام حدود سه هزار نفر طی سه روز گذشته و رسیدن آمار شرکت کنندگان به ۲۰ هزار نفر مهلت نام نویسی تمدید شد.

حسین همتی اضافه کرد: در این نشست به موضوعاتی از جمله برگزاری بیست و پنجمین جشنواره قرآن و عترت دانشگاهیان وزارت بهداشت، تصمیم بر ادامه روند زمان بندی جشنواره با توجه به تمدید مهلت ثبت نام، چگونگی اطلاع رسانی، برگزاری غیر حضوری بخش‌های آوایی و سایر بخش‌ها در مرحله دانشگاهی صحبت و تصمیم گیری شد.

وی با بیان این‌که مرحله کشوری جشنواره قرآنی هدهد به صورت حضوری برگزار خواهد شد، بیان داشت: در مرحله کشوری تنها بخش معارفی به صورت غیرحضوری برگزار می‌شود، که اکثر کارشناسان قرآنی در این نشست نیز موافق این تغییرات بودند. البته اکثر کارشناسان قرآنی در این نشست در برگزاری بخش معارفی و آویی به صورت غیرحضوری وفاق نظر داشتند.

همتی با بیان این‌که بنا بود مسابقات تیمی مرحله دانشگاهی در خزر آباد ساری برگزار شود، تصریح کرد: نظر بیشتر دوستان ما در این نشست بر برگزاری این مسابقات در تهران بود که این پیشنهاد مورد بررسی قرار خواهد گرفت.

گفتنی است در این نشست ویدئوکنفرانسی مدیر فرهنگی و کارشناسان فرهنگی و قرآنی دانشگاه علوم پزشکی شاهرود نیز حضور داشتند.

ارسال نظر

    • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
    • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.