پنجشنبه ۲۶ اسفند ۱۳۹۵ - ۱۱:۴۰

برای دومین بار:

بیمارستان شهید بهشتی کاشان موفق به دریافت لوح برتر در دومین جشنواره برترین های سلامت مادر و نوزاد شد

كاشان

مجتمع بیمارستانی شهید بهشتی موفق به دریافت لوح برتر در دومین جشنواره برترین های سلامت مادر و نوزاد در برنامه ترویج زایمان طبیعی برای دومین بار شد.

دکتر محمد حاجی جعفری با اعلام این مطلب افزود: در مراسمی تحت عنوان تقدیر از برترین های ارتقای سلامت مادر و نوزاد، در سالن اجتماعات همایش های رازی، مجتمع بیمارستانی شهید بهشتی  کاشان به پاس تلاش ارزنده خود موفق به دریافت لوح برتر در دومین جشنواره برترین های سلامت مادر و نوزاد  در برنامه ترویج زایمان طبیعی شد.

این گزارش حاکیست: همایش تقدیر از مجریان برتر ارتقای سلامت مادر و نوزاد روز دوشنبه مورخ 16 اسفند ماه سال جاری با حضور معاون درمان، مشاور رئیس جمهور در امور بانوان، رئیس انجمن علمی مامایی ایران، رییس اداره مامایی و سایر مسوولین وزارت متبوع در سالن همایش های رازی دانشگاه علوم پزشکی ایران برگزار شد و از برتر کشور در زمینه ترویج زایمان طبیعی و ارتقای سلامت مادر و نوزاد تقدیر به عمل آمد.

برپایه گزارش: در این مراسم مشاور رئیس جمهور در امور بانوان و رئیس محترم انجمن علمی مامایی ایران  و رئیس محترم اداره مامایی از غرفه دانشگاه کاشان که به همت واحد مامایی معاونت درمان و مسئولین بلوک زایمان، بخش مامایی و روابط عمومی بیمارستان بهشتی آماده شده بود بازدید به عمل آوردند.

 در این غرفه دستاوردهای ارتقاء سلامت مادر و نوزاد به همراه  آمار و مستندات دانشگاه و بیمارستان در قالب بنر و پوستر در معرض دید عموم قرار گرفت.

ارسال نظر

    • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
    • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.