چهارشنبه ۲۱ خرداد ۱۳۹۹ - ۱۰:۵۲

آغاز ثبت نام جشنواره نشریات دانشجویی بازدم

image.png

معاونت فرهنگی و دانشجویی دانشگاه علوم پزشکی همدان با همکاری معاونت فرهنگی و دانشجویی وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی، برگزار می کند.

به گزارش مفدا خراسان شمالی،جشنواره بازدم با هدف بهره‌گیری از نوآوری و خلاقیت دانشجویان در ارائه اطلاعات و آموزش مردم و نیز تقویت حس مسئولیت اجتماعی در میان دانشجویان برگزار میگردد.

جشنواره بازدم در دو بخش «نشریه برگزیده» و «آثار برگزیده» برگزار خواهد شد ؛ در بخش «نشریه برگزیده»  بهترین نشریه منتشر شده الکترونیکی به طور اختصاصی با موضوع کرونا، و در بخش «آثار برگزیده» آثار منتشر شده در بخش‌های مقاله تولیدی در بخش علمی و پزشکی، مقاله تولیدی در بخش اجتماعی و فرهنگی، ترجمه مقاله علمی، گزارش، مصاحبه، عکس، آثار گرافیکی (طرح و اینفوگرافی) و یادداشت (دل‌نوشته‌ و متن ادبی) با موضوع کرونا مورد بررسی و داوری قرار خواهند گرفت.

شرکت‌کنندگان در بخش «نشریه برتر» جشنواره بازدم، فایل کامل نشریات خود را در قالب فایل PDF همراه با نام و نام خانوادگی و شماره دانشجویی مدیرمسئول و نام دانشگاه محل تحصیل به پست الکترونیکی  bazdam.fest@gmail.com و یا آی دی @M۲۲۹۱۷۰   در تلگرام  ارسال نمایند؛ همچنین شرکت‌کنندگان در بخش‌ آثار برگزیده نیز، آثار متنی خود را در قالب فایل PDF و آثار تصویری خود را در قالب JPEG همراه با مشخصات نشریه و صاحب اثر به آدرس های ذکر شده ارسال کنند.  

نشریات دانشجویی دارای مجوز رسمی از هیات نظارت بر مطبوعات دانشگاه‌های علوم پزشکی سراسر کشور که در فاصله زمانی دی ماه۱۳۹۸ تا خردادماه ۱۳۹۹ منتشر شده ‌باشند، امکان شرکت در جشنواره بازدم را خواهند داشت.

 صحت و دقت مطالب نقل شده، رعایت اصول ویرایشی و ادبی در مطالب، رعایت اصول روزنامه‌نگاری، جذابیت مطالب برای مخاطبان غیردانشگاهی، زیبایی گرافیکی و جذابیت بصری، استفاده از اینفوگرافی، جدول و نمودار برای انتقال سریع اطلاعات و خلاقیت و نوآوری در شیوه اطلاع رسانی معیارهای بررسی آثار ارسالی در این جشنواره هستند.

علاقه مندان به شرکت در جشنواره بازدم می توانند آثار خود را حداکثر تا پایان خرداد ماه سال جاری به دبیرخانه این جشنواره ارسال کنند .

در بخش «نشریه برگزیده» رتبه اول مبلغ ۵۰ میلیون ریال، رتبه دوم مبلغ ۳۰ میلیون ریال و رتبه سوم مبلغ ۲۰ میلیون ریال اهداء خواهد شد و در بخش «آثار برگزیده» نیز به رتبه اول مبلغ ۱۰ میلیون ریال، رتبه دوم مبلغ ۵ میلیون ریال و رتبه سوم مبلغ ۳ میلیول ریال اهداء می شود.

 علاقه‌مندان به شرکت در جشنواره بازدم جهت تماس با دبیرخانه جشنواره و دریافت اطلاعات بیشتر با شماره تلفن‌ ۰۸۱۳۸۳۸۰۳۱۰ و یا آیدی تلگرام به نشانی @M۲۲۹۱۷۰ تماس حاصل نمایند.

نشانی دبیرخانه جشنواره نشریات دانشجویی الکترونیکی «بازدم»: همدان، میدان پژوهش بولوار شهید فهمیده، دانشگاه علوم پزشکی همدان، معاونت فرهنگی و دانشجویی، ساختمان شماره ۲ فرهنگی، بخش نشریات.

ارسال نظر

    • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
    • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.