چهارشنبه ۲۵ اسفند ۱۳۹۵ - ۱۴:۳۳

مفدا سبزوار خبر داد:

درخشش نشریات دانشجویی دانشگاه علوم پزشکی سبزوار در "تیتر10"

نشریات سبزوار

نشریات دانشجویی دانشگاه علوم پزشکی سبزوار در دهمین جشنواره سراسری نشریات دانشجویی خوش درخشیده و به مرحله بعد راه یافتند.

دهمین جشنواره رسانه و نشریات دانشجویی برگزار شد و دانشگاه علوم پزشکی سبزوار با نشریات بیلبورد .گیمسا .تاجمعه ظهور .بازتاب و سعادت شرکت کرده بود.

در اولین مرحله داوری در بخش نشریات برگزیده دو شماره از نشریه بیلبورد و یک شماره از نشریه تا جمعه ظهور جزء ۴۰ نشریه برگزیده انتخاب شدند و به مرحله دوم داوری راه پیدا کردند.


در قسمت مجازی ،کانال تلگرامی در رقابت درون دستگاهی وزارت بهداشت  سه کانال تلگرامی به نامهای کانال علمی علوم آزمایشگاهی گیمسا از خانم سوسن کیخسروی و کانال تخصصی آموزش حفظ قرآن کریم  از آقای مجتبی مهجور و کانال تخصصی استاد محمد صدیق منشاوی از آقای حسن واعظی شرکت کرده بودند که دو کانال صدیق منشاوی و کانال حفظ قرآن جزء۴۰ کانال برتر قرار گرفتند و به مرحله دوم داوری راه میدا کردند.


در بخش آثار راه یافته به مرحله دوم داوری در بخش ویژه برجام و پسا برجام و تعامل عزتمندانه با جهان در رقابت درون دستگاهی وزارت بهداشت خانم غزل رادمنش با مطلبی در نشریه بیلبورد به مرحله دوم داوری راه پیدا کردند.


در قسمت آثار برگزیده مقاله اجتماعی خانم الهه حسن نژاد از نشریه بیلبورد ، چهار خبر از خانم فائزه فرنیا از نشریه سعادت و دو مقاله دینی و قرآنی از نشریه سعادت از خانم سارا ساغریدوز و آقای رضا توکلی جزء ۴۰ اثر برگزیده انتخاب شدند و به مرحله دوم داوری راه پیدا کردند.

ارسال نظر

    • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
    • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.