جمعه ۱۶ خرداد ۱۳۹۹ - ۱۸:۱۰

ماجرای تعلیق شدن اکانت های دانشجویان در سامانه جامع دانشگاهیان چیست؟

اطلاعیه

استفاده از یک ip برای چندین حساب کاربری دلیل تعلیق اکانت سامانه جامع دانشگاهیان برخی دانشجویان می باشد. مدیر گروه معارف دانشگاه علوم پزشکی کرمان جزئیات این اتفاق را در گفت و گو با مفدا بیان کرد.

مدیر گروه معارف در گفتگو با مفدا بیان کرد متاسفانه برخی از دانشجویان و یا کافی نت ها  در مقابل اخذ وجه اقدام به گذراندن دوره های مجازی سامانه جامع دانشگاهیان نموده اند که اکانت دانشجویانی که از این طریق  دوره ها را گذرانده اند شناسایی و تعلیق گردیده است و در جلسه شورای آموزشی راجع به این دانشجویان تصمیم‌گیری خواهد شد.

مدیر گروه معارف در پاسخ به این سوال که ممکن است حساب برخی از دانشجویان به اشتباه تعلیق شده باشد، گفت ؛ ما این موضوع را در وبیناری که امروز عصر با تهران داشته ایم مطرح کرده ایم و درخواست بررسی مجدد اکانت ها را از تهران داشته ایم وی تصریح کرد: دانشجویانی که مرتکب تخلفی نشده اند نگران نباشند، متعاقبا در بررسی مجدد،اکانت دانشجویانی که مرتکب تخلفی نشده اند رفع تعلیق می شود.

الله دادی در پایان اعلام کرد، نحوه برگزاری  امتحانات پایان ترم در جلسه یکشنبه شورای آموزشی مطرح و پس اخذ تصمیمات لازم نتایج جلسه از طریق پایگاه خبر ی مفدا اعلام می گردد

ارسال نظر

    • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
    • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.