چهارشنبه ۲۵ اسفند ۱۳۹۵ - ۰۹:۴۸

جلسه کمیته ناظر بر نشریات دانشجویی برگزار شد

جلسه نشریات

دستور جلسه : طرح درخواستها و شکایات رسیده به دبیرخانه کمیته ناظر بر نشریات، بررسی و ارزیابی نشریات چاپ شده، ارائه گزارش جشنواره "تیتر ۱۰"

به گزارش مفدا تبریز، جلسه کمیته ناظر بر نشریات با حضور اعضا روز دوشنبه ۲۳ اسفندماه در سالن کنفرانس مدیریت تعالی فرهنگی تشکیل شد.

در ابتدای جلسه معصومه الله قلیزاده مسئول دبیرخانه جشنواره نشریات "تیتر۱۰" گزارشی از نتایج این جشنواره ارائه داد، وی ضمن عنوان اینکه همکاری و علاقه دانشجویان با خانه نشریات برای این جشنواره عالی بود گفت: حدود ۳۵۰۰ اثر از دانشگاه علوم پزشکی تبریز به جشنواره حدود ارسال شد که درصد بالایی  به مرحله دوم داوری راه یافته اند. وی افزود حدود یک سوم کل آثار راه یافته به مرحله دو کشوری وزارت بهداشت از دانشگاه علوم پزشکی تبریز است و این موضوع نیز مدیون پتانسیل ها و استعدادهای دانشجوییست.

در ادامه جلسه درخواست ها و شکایات رسیده به دبیرخانه کمیته ناظر بر نشریات بررسی شد که نتیجه آن از طریق این دبیرخانه به افراد مراجعه کننده اعلام خواهد شد.

در پایان کمیته ناظر بر نشریات به بررسی و ارزیابی نشریات چاپ شده پرداخت؛ محمودفیضی مدیر تعالی فرهنگی و حاج آقا یزدانی نماینده دفترنمایندگی رهبری در این جلسه کیفیت نشریات  چاپ شده را امیدوارکننده خوانده و بر لزوم حمایت از استعداد های دانشجویان در راستای شکوفایی تاکید کردند.

ارسال نظر

    • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
    • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.