دوشنبه ۱۲ خرداد ۱۳۹۹ - ۱۵:۱۷

مدیر امور دانشجویی دانشگاه علوم پزشکی تربت حیدریه؛

۱۶ خرداد ماه خوابگاه دانشجویی حضرت فاطمه(س) بازگشایی می شود/ تحویل وسایل شخصی دختران دانشجو امکان پذیر است/ تعطیلی خوابگاه شهید سلیمانی ادامه دارد

خوابگاه تربت حیدریه

به گزارش مفدا تربت حیدریه، مدیر امور دانشجویی دانشگاه علوم پزشکی تربت حیدریه از بازگشایی خوابگاه ها از روز جمعه ۱۶ خردادماه ساعت ۱۰ صبح خبرداد.

"علی صنعتی" ظهر امروز در گفتگو با خبرنگار سرویس صنفی- رفاهی دانشگاه با اشاره به رعایت فاصله گذاری اجتماعی و بهسازی خوابگاه گفت: با توجه به اعلام معاونت آموزشی، پژوهشی و بررسی های بعمل آمده ۴۷ نفر دانشجوی دختر ساکن خوابگاه پذیرش خواهیم داشت که در راستای رعایت فاصله گذاری اجتماعی در هر اتاق حضور ترجیحا ۲ نفر پیش بینی می شود که در مجموع ۲۴ اتاق اختصاص خواهد یافت.   همچنین ظهر روز گذشته تعداد ۱۵ کولر به ارزش ۳۹۰۰۰۰۰۰۰ میلیون ریال توسط معاونت فرهنگی دانشجویی دانشگاه جهت خوابگاه حضرت فاطمه(س) خریداری شده و ۱۸ کولر دیگر در تعهدات دانشگاه دولتی و آزاد شهرستان می باشد که با پیگیری های بعمل آمده به زودی خریداری و نصب خواهد شد. همچنین خرید ۲ دستگاه تصیفه آب، ۱ دستگاه مولد آب جوش، ۱  عدد پیجر جهت خوابگاه دختران دانشجو و به ترتیب خرید ۳۳ و ۲۲ تخته گلیم فرش برای خوابگاه شهید سلیمانی و حضرت فاطمه(س) از دیگر اقدامات انجام شده است.

وی ادامه داد: دختران دانشجوی ساکن در شهرهای همجوار که امکان تردد برای آنها وجود دارد، از فردا سه شنبه ۱۳ خردادماه با هماهنگی مسئول خوابگاه حضرت فاطمه(س) می توانند جهت تحویل وسایل شخصی خود به خوابگاه مراجعه نمایند. همچنین دانشجویانی که در مسیرهای دورتری هستند و امکان تردد ندارند می توانند با هماهنگی همدانشگاهیان دیگر جهت بسته بندی و نگه داری وسایل آنان بصورت موقت در خوابگاه هماهنگ باشند.

او در پاسخ به وضعیت فعلی خوابگاه شهید سلیمانی تصریح کرد: خوابگاه شهید سلیمانی در حال حاضر به طور کل تعطیل می باشد و در لیست اعلامی معاونت آموزشی در این مرحله تنها یک پسر دانشجوی خوابگاهی پذیرش داریم که در مهمانسرای دانشگاه اسکان داده خواهد شد.

گفتنی است دانشگاه علوم پزشکی تربت حیدریه دارای دو خوابگاه حضرت فاطمه(س) و شهید حاج قاسم سلیمانی می باشد.

ارسال نظر

    • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
    • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.