چهارشنبه ۲۵ اسفند ۱۳۹۵ - ۱۰:۱۲

برگزاری دومین بازارچه خیریه "رسم باران" در دانشگاه علوم پزشکی ایران

بازارچه خیریه رسم باران التیام

به همت و تلاش "کانون خیریه دانشجویی اتیام" دانشگاه علوم پزشکی ایران، دومین بازارچه خیریه با عنوان "رسم باران ۲" به مدت پنج روز در این دانشگاه برگزار شد.

به گزارش مفدا ایران، این بازارچه تحت عنوان به "رسم باران ۲" و شامل ۱۲ غرفه اعم از غرفه‌های فروش صنایع دستی، کتاب و لوازم التحریر، خوراکی، سرگرمی و... به مدت پنج روز، مقابل دانشکده پزشکی دانشگاه علوم پزشکی ایران برگزار شد.

همچنین در این بازارچه، غرفه‌ای به معرفی "کانون التیام" و اهدای قلک به داوطلبین اختصاص داده شد که در نهایت حدود ۲۰۰ داوطلب ثبت نام شده و قلک دریافت کردند.

علاوه بر این در این بازارچه خیریه، محلی جهت ثبت نام و دریافت کارت اهدای عضو در نظر گرفته شد و همکاری با بنیاد آلا، جمعیت امام علی (ع)، معرفی و ثبت نام "طرح چشمک" صورت گرفت.

در نهایت پس از پنج روز کار و تلاش تیم اجرایی "کانون خیریه دانشجویی التیام" و حضور پرشور اساتید، کارمندان، دانشجویان و سایر بازدیدکنندگان، بازارچه به کار خود پایان داد و مجموع سود حاصل از آن به مبلغ هفت میلیون و ۸۰۰ هزار تومان محاسبه شد که کل این مبلغ به حساب التیام واریز شد و در امور خیریه صرف خواهد شد.

 

«کانون خیریه التیام»

ارسال نظر

    • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
    • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.