سه‌شنبه ۲۴ اسفند ۱۳۹۵ - ۱۳:۰۷

به گزارش مفدای علوم بهزیستی و توانبخشی؛

مدیر امور دانشجویی از تلاش کارکنان حوزه معاونت فرهنگی و دانشجویی قدردانی به عمل آورد.

دانشگاه علوم بهزیستی

دکتر ابراهیمی،مدیر امور دانشجویی، طی مراسمی در سالن شاملو دانشگاه علوم بهزیستی و توانبخشی، ضمن بیان خلاصه عملکرد سال ۱۳۹۵ حوزه معاونت فرهنگی و دانشجویی از تلاش کارکنان این حوزه قدردانی به عمل آورد.

به گزارش مفدای علوم بهزیستی و توانبخشی، دکتر ابراهیمی، مدیر امور دانشجویی،  ضمن بیان خلاصه عملکرد سال ۱۳۹۵ حوزه معاونت فرهنگی و دانشجویی طی مراسمی در سالن شاملو دانشگاه علوم بهزیستی و توانبخشی، از تلاش کارکنان حوزه معاونت فرهنگی و دانشجویی قدردانی به عمل آورد. وی در این مراسم گفت: کارکنان حوزه معاونت فرهنگی و دانشجویی در صف اول خدمات دهی به دانشجویان قرار دارند و به شکر خداوند حوزه معاونت فرهنگی و دانشجویی در طی یکسال فعالیتهای اثر بخش را با همکاری سایر حوزه ها و با حمایت ریاست محترم دانشگاه و هیات رئیسه به انجام رسانده است.

وی صنعتی نمودن آشپزخانه و سالن غذا خوری، تعمیر و بازسازی خوابگاهها، برگزاری اردوهای فرهنگی، ورزشی، کارگاههای توانمند سازی کارکنان و دانشجویان و ایجاد واحد روابط عمومی از جمله دستاوردهای معاونت فرهنگی و دانشجویی در سال ۱۳۹۵ بر شمرد.

ایشان در ادامه افزود: معاونت فرهنگی و دانشجویی با الگو قرار دادن شعار اقتصاد مقاومتی، اقدام و عمل در برنامه های این معاونت؛ به کاهش هزینه ها، استفاده بهینه از منابع مالی، انسانی، تجهیزات و ارائه خدمات بهتر نایل آمد. کاهش هزینه در سرویس ایاب و ذهاب دانشجویی و کسب رضایتمندی در خدمات کمی و کیفی، اصلاح ساختار و ساماندهی نیروی انسانی را جزء برترین اهداف تحقق یافته این معاونت در راستای اقتصاد مقاومتی، اقدام و عمل بر شمرد.

وی همچنین راه اندازی سامانه خدمات الکترونیکی حوزه معاونت فرهنگی و دانشجویی – بوستان –  که ساماندهی قابل توجهی در ثبت اردوها، مسابقات ورزشی، کار دانشجویی، مرکز مشاوره و ...  داشته است، را از جمله اقدامات این معاونت در سال ۱۳۹۵ بر شمرد.

ایشان هماهنگی بین بخشی در بین کارکنان حوزه و حمایت معاونت فرهنگی و دانشجویی و ریاست محترم دانشگاه و هیات رئیسه را از جمله نقاط قوت در اجرای برنامه های راهبردی و عملیاتی این معاونت در سال ۱۳۹۵ دانست.

در پایان ایشان افزودند: علی رغم بهسازی های صورت گرفته، این معاونت با کمبود نیروی انسانی، فضای محدود مرکز مشاوره و سلامت روان دانشجویی، پراکندگی خوابگاهها و کمبود فضای خوابگاهی برادران مواجه می باشد.

ارسال نظر

    • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
    • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.