جمعه ۹ خرداد ۱۳۹۹ - ۱۳:۴۸

بنا به اعلام اداره فوق برنامه؛

۵ تیر، آخرین مهلت ارائه برنامه‌های تشکل‌ها، کانون‌ها و انجمن‌های علمی

مسیب رحیمی

تشکل‌ها، کانون‌ها و انجمن‌های علمی تا پنجم تیر مهلت دارند برنامه‌های پیشنهادی خود را برای نیمسال اول ۱۳۹۹-۱۴۰۰ به منظور بررسی به معاونت فرهنگی و دانشجویی تحویل دهند.

به گزارش مفدا شهرکرد، سرپرست اداره فوق برنامه معاونت فرهنگی و امور دانشجویی در این‌باره گفت: تشکل‌ها، کانون‌ها و انجمن‌های علمی می‌توانند برنامه‌های پیشنهادی خود را برای نیمسال اول ۱۳۹۹ - ۱۴۰۰، به صورت کامل و با ذکر "عنوان، زمان و مکان برگزاری، گروه هدف و اعتبار مورد نیاز" تنظیم و تا ۵ تیر ۹۹، به اداره فوق برنامه معاونت فرهنگی و امور دانشجویی دانشگاه علوم پزشکی شهرکرد، تحویل دهند.

مسیب رحیمی با تاکید بر این که برنامه‌های پیشنهادی باید بر مبنای اساس‌نامه و در راستای شرح فعالیت‌های هر مجموعه باشد، افزود: دبیران به محدودیت اعلام هفت برنامه ویژه تشکل‌ها و چهار برنامه در فهرست برنامه‌های هر کدام از کانون‌ها و انجمن‌های علمی توجه داشته باشند.

سرپرست اداره فوق‌برنامه با اشاره به مصوبه نشست کمیته تخصصی فرهنگی و اجتماعی دانشگاه بیان کرد: در صورتی که کانون‌ها، تشکل‌ها و انجمن‌های علمی موضوعات برگزاری کارگاه‌های فرق و مذاهب نوظهور، آسیب‌های مواد مخدر، فضای مجازی و دین‌شناسی را در دستور کار خود قرار دهند، از حمایت بیش‌تری برخوردار خواهند شد.

رحیمی اضافه کرد: با توجه به شرایط شیوع ویروس کرونا و محدودیت‌های برپایی تجمعات، تمامی برنامه‌های پیشنهادی پس از تایید در کمیته تخصصی شورای فرهنگی دانشگاه و تعیین تکلیف از وزارتخانه مبنی بر برگزاری به صورت مجازی یا حضوری، قابل اجرا است.

ارسال نظر

    • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
    • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.