دوشنبه ۲۳ اسفند ۱۳۹۵ - ۱۴:۱۲

فراهانی خبر داد:

۱۰ میلیارد از بودجه قرآنی دریافت شد/ واریز به حساب دستگاه‌ها طی روزهای آینده

دکتر فراهانی

رئیس کمیته تخصیص اعتبار صندوق مشارکت توسعه فرهنگ قرآنی با اشاره به دریافت ۱۰ میلیارد تومان از ۲۵ میلیارد اولیه که قرار بود به صندوق توسعه فعالیت‌های قرآنی واریز شود، گفت: طی روزهای آینده این مبلغ به دستگاه‌ها واگذار خواهد شد.

به گزارش مفدا، محمدرضا فراهانی، رئیس کمیته تخصیص اعتبار صندوق مشارکت توسعه فرهنگ قرآنی، در گفت‌وگو با خبرگزاری بین‌المللی قرآن(ایکنا)،‌ در مورد آخرین وضعیت بودجه فعالیت‌های قرآنی،‌ با اشاره به برگزاری جلسه کمیته تخصیص در هفته گذشته، گفت: در جلسه گذشته در موضوعات مختلف بودجه‌ای بحث و تبادل نظر شد.

وی با اشاره به باز شدن حساب خزانه،‌ افزود: اولین دستور پرداخت به خزانه داده شد و خزانه از ۲۵ میلیارد تومان اولیه، ۱۰ میلیارد تومان به حساب واریز کرد.

فراهانی در ادامه تصریح کرد: در جلسه کمیته و پس از واریز بودجه در مورد اینکه به چه صورتی تقسیم شود به توافق رسیدیم. با توجه به اینکه این امکان وجود دارد که تا پایان فروردین‌ماه هزینه‌کرد آن صورت بگیرد، قرار است این مبلغ بین دستگاه‌ها تقسیم شود.

رئیس کمیته تخصیص اعتبار صندوق مشارکت توسعه فرهنگ قرآنی با اشاره به اینکه دستگاه‌ها پروژه‌های خود را انجام داده‌اند، اذعان کرد: مقرر شده است تا روز شنبه هفته آینده و یا اولین هفته بعد از تعطیلات سال بعد، این ارقام اختصاص یابد.

وی بیان کرد: درصد قراردادهایی که باید با دستگاه‌ها ببندیم مشخص شده است، یعنی ما دو جدول تهیه‌ کرده‌ایم، یک جدول براساس ۲۵ میلیارد تومان و یک جدول هم براساس ۵۰ میلیارد تومان تنظیم شده است.

فراهانی با تأکید بر اینکه ۲۵ میلیارد تومان قطعی شده است، گفت: باید منتظر ماند تا بعد از واریز شدن یارانه‌ها و حقوق کارکنان دولت، مشخص شود مبلغی برای واریز ۲۵ میلیارد دوم باقی خواهد ماند یا خیر؟

رئیس کمیته تخصیص اعتبار صندوق مشارکت توسعه فرهنگ قرآنی در پایان در مورد ۱۵ میلیارد دیگر نیز خاطرنشان کرد: ۱۰ میلیارد واریز شده است و ۱۵ میلیارد تومان دیگر نیز چون دستور آن رسیده است، پرداخت می‌شود.

ارسال نظر

    • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
    • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.