دوشنبه ۲۳ اسفند ۱۳۹۵ - ۱۳:۳۱

دانشجویان پزشکی فارغ التحصیل شدند

جشن فارغ التحصیلی دانشجویان پزشکی شهرکرد

جشن  فارغ التحصیلی دانشجویان رشته پزشکی ورودی سال 88 امروز برگزار شد

به گزارش مفدا شهرکرد بیست و سومین  دوره جشن فارغ التحصیلی دانشجویان پزشکی روز دوشنبه 23 اسفند 95 از ساعت 9 صبح در سالن اجتماعات ابن سینا دانشگاه برگزار گردد

در ابتدای برنامه پس از قرائت قرآن و سرود جمهوری اسلامی دکتر هاشم زاده (ریاست دانشگاه) ضمن خیر مقدم به حاضرین در برنامه  گفت: دانشگاه علوم پزشکی شهرکرد در سال 65 تاسیس شد که جشن شما دانشجویان مصادف شده با سی سالگی تاسیس دانشگاه ، وی در ادامه بیان کرد که بیش از 1150 دانش آموخته در رشته پزشکی تا کنون از دانشگاه فارغ التحصل شدند که حدود 42 درصد  از دانش آموختگان عمومی در مدارج بالاتر علمی تخصص و فوق تخصص ادامه تحصیل دادند  که این نرم در کشور حدود 30 در صد است  واین حکایت از سواد بالای دانشجویان علوم پزشکی شهرکرد میباشد.

هاشم زاده گفت یک سوم دانشجویان فارغ التحصیل بومی استان هستند و دو سوم از خارج استان در دانشگاه تحصیل کردند.

رئیس دانشگاه به توفیقات دانشگاه علوم پزشکی شهرکرد اشاره کرد و گفت: در بخش آموزش بسیار خوب درخشیده ایم و دانشکده دندانپزشکی  نیز در استان راه اندازی شد.

وی گفت  از افتخارات دیگر دانشگاه ، راه اندازی دانشکده فن آوری های نوین و مرکز ملی تشخیص ناشنوایان کشور در دانشگاه است.

هاشم زاده اشاره ای به بخش پژوهش دانشگاه نمود و عنوان کرد که طی 13 سال متوالی دانشگاه علوم پزشکی شهرکرد مقام اول را در بین 23 دانشگاه تیپ 3 به خود اختصاص داده.

در ادامه دکتر شیرانی (معاون آموزشی دانشگاه) ضمن خوش آمد گویی و شاد باش به مدعوین اشاره کرد که شما فارغ التحصیل نشدید بلکه یک مرحله از دانش آموختگی خود را پشت سر گذاشتید.

وی گفت امروز من به خود می بالم که در جمع شما حاضر هستم که پس از 7 سال تلاش و مجاهدت آماده خدمت رسانی به جامعه  چه از جهت سلامت و همچنین در مسائل اقتصادی – سیاسی و اجتماعی منشا خدمت موثر باشید.

دکتر پناهنده از اساتید دانشگاه نیز ضمن خیر مقدم به مدعوین اشاره ای به فارغ التحصیلی خود در 18 سال پیش نمود و گفت امروز روز پر افتخاری برای شمات و خانواده هایتان است و امیدوارم که در خدمت رسانی به جامعه کوشا و موفق باشید.

ادامه بخش برنامه اجرای گروه موسیقی – پذیرایی – مسابقه و پخش کلیپ هایی از فارغ التحصیلان بود.

ارسال نظر

    • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
    • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.