سه‌شنبه ۳۰ اردیبهشت ۱۳۹۹ - ۱۱:۱۷

بازدید معاون فرهنگی و دانشجویی دانشگاه علوم پزشکی دزفول از فعالیت‌های عمرانی خوابگاه فاطمه الزهرا(س)

د ع پ دزفول

دکتر چگنی معاون فرهنگی و دانشجویی دانشگاه به همراه مدیر دانشجویی از فعالیت‌های عمرانی خوابگاه فاطمه الزهرا(س) دانشگاه بازدید کردند.

به گزارش مفدا دزفول ؛ دکتر چگنی معاون فرهنگی و دانشجویی به همراه مدیر دانشجویی از فعالیت های عمرانی خوابگاه فاطمه الزهرا(س) دانشگاه بازدید کردند.

نسیم پاپی سیاهکار زاده  مدیر دانشجویی در این رابطه گفت: بسیاری از کارهای عمرانی خوابگاه که در زمان حضور دانشجویان در خوابگاه قابل انجام نیست، در حال حاضر به دلیل عدم حضورشان در حال انجام است.

وی در ادامه اظهار داشت: یکی از این پروژه‌ها تاسیس یک سالن مطالعه جدید است. با توجه به افزایش ظرفیت خوابگاه در سال تحصیلی ۹۸-۹۹ شاخص استاندارد سالن مطالعه ضعیف شد که با نظر اعضای محترم شورای صنفی و با همکاری معاونت توسعه و  هزینه تاسیس یک سالن مطالعه جدید در خوابگاه فاطمه الزهرا در اختیار معاونت فرهنگی و دانشجویی قرار گرفت.

مدیر دانشجویی دانشگاه همچنین خاطر نشان کرد: بعد از بازسازی سالن قرار بر این است که با همکاری معاونت آموزش و پژوهش این سالن به رفرنس‌های  کتاب‌های مورد نیاز دانشجویان تجهیز گردد. همچنین تعمیرات و بهسازی آشپزخانه و سرویس های بهداشتی خوابگاه از دیگر کارهای در حال انجام دراین بازه زمانی است.

ارسال نظر

    • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
    • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.