سه‌شنبه ۳۰ اردیبهشت ۱۳۹۹ - ۰۹:۰۲

در رشته آمادگی جسمانی( دختران)؛

اعلام آیین نامه نخستین جشنواره ورزش‌های همگانی مجازی ویژه دانشجویان علوم پزشکی

المپیاد همگانی مجازی

از سوی اداره ورزش‌های همگانی معاونت فرهنگی و دانشجویی وزارت بهداشت، آیین نامه رشته آمادگی جسمانی نخستین جشنواره ورزش‌های همگانی مجازی ویژه دانشجویان دانشگاه‌های علوم پزشکی اعلام شد.

به گزارش مفدا، اداره ورزش‌های همگانی معاونت فرهنگی و دانشجویی وزارت بهداشت، در آستانه برگزاری نخستین جشنواره ورزش‌های همگانی مجازی دانشجویان دانشگاه‌های علوم پزشکی، آیین نامه مقررات و قوانین در رشته آمادگی جسمانی در بخش دانشجویان دختر را اعلام کرد.

نخستین جشنواره ورزش‌های همگانی مجازی دانشجویان دانشگاه‌های علوم پزشکی ویژه دختران و پسران  در بازه زمانی ۱۷ تا ۲۲ خرداد به صورت مجازی برگزار خواهد شد.

این جشنواره با شعار «باـ ورزش ـ در ـ خانه ـ سالم ـ می‌مانیم» و  در چهار رشته ورزشی «روبیک، دارت، طناب زنی و آمادگی جسمانی » با هدف اشاعه ورزش‌های همگانی در میان دانشجویان علوم پزشکی برگزار می‌شود و در اولین گام تلاش شده  این جشنواره با چهار رشته ورزشی برگزار شود اما با تجارب به دست آمده، قطعا ادوار آینده با رشته‌های بیشتر این جشنواره را در سطح دانشگاه‌های علوم پزشکی برگزار می‌شود.

تاکنون در مجموع بیش از ۵۰۰ دانشجوی دختر و پسر برای حضور در این جشنواره ثبت نام و اعلام آمادگی کرده‌اند و پیش بینی می‌شود استقبال چشمگیری از این رویداد ورزشی- دانشگاهی صورت گیرد. البته هنوز مدت دو هفته است که ثبت نام برای حضور در این جشنواره فراهم شده است و قطعا در روزهای آتی، طیف بیشتری از دانشجویان در این جشنواره حضور خواهند داشت.

برای دریافت فایل کامل آیین‌نامه رشته آمادگی جسمانی جشنواره ورزش‌های همگانی مجازی ویژه دانشجویان دانشگاه‌های علوم پزشکی اینجا کلیک کنید.

ارسال نظر

    • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
    • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.